Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Medzizubné kefky TePe – original, soft alebo angle? + VIDEO

Patrí k najobľúbenejším medzizubným kefkám nielen medzi zubnými lekármi, ale aj medzi užívateľmi. A je to aj kvôli výberu z troch typov - original, soft a angle. Aby ste vedeli, aké sú medzi medzizubnými kefkami TePe rozdiely a pre ktoré medzizubné priestory sa daný typ hodí, pripravili sme pre Vás tento prehľad.

Medzizubné kefky TePe

Medzizubné kefky TePe

TePe Original

Pre veľmi úzke aj naopak široké medzizubné priestory si vyberiete vhodnú medzizubnú kefku medzi radom TePeOriginal. Všetkých deväť veľkostí kefiek má plastom obalený drôtik, ktorý zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pri používaní. Rukoväť kefky je síce kompaktná, ale aj tak sa drží príjemne. Vlákna sú navrhnuté tak, aby vydržali a odstraňovali maximum medzizubného povlaku.

Pre ešte väčší komfort pri čistení zadných stoličiek si môžete u veľkostí 0-3 ohnúť flexibilný krčok. U veľkostí 4-7 už ohýbate iba drôtik, ktorý je u týchto veľkostí už silnejší.

TePe Soft

Pokiaľ si potrpíte na veľmi jemné čistenie, potom môžete vyberať zo šiestich veľkostí medzizubných kefiek TePe Soft. Vo veľkostiach sa budete orientovať ľahko, pretože farby zodpovedajú verzii Original, len majú pastelové tóny. Rovnako ako rad Original majú plastom potiahnutý drôtik. Čo je však iné, to sú vlákna. Ako už názov napovedá, vlákna sú veľmi jemné, vhodné pre citlivé zuby, podráždené ďasná alebo po chirurgickom zákroku v ústach.

Oproti radu Original pri type Soft nie je kŕčok kefky flexibilný, a tak si budete musieť vystačiť len s ohýbaním drôtika.

TePe Angle

TePeAngle s predĺženou rukoväťou

Hľadáte medzizubnú kefku, ktorá sa Vám bude ľahko používať, a napriek tomu s ňou medzizubné priestory precízne vyčistíte? V tom prípade pre Vás bude najlepšou voľbou TePeAngle. Predĺžená rukoväť, hlavička kefky zahnutá do pravého uhla a plastom potiahnutý drôtik - to sú hlavné prednosti medzizubnej kefky TePeAngle. Vďaka zahnutej hlavičke pohodlne vyčistíte priestory medzi zadnými stoličkami ako z vonkajšej strany od tváre, tak vnútornej strany od jazyka.

Na výber máte zo šiestich základných veľkostí, ktoré sú odlíšené rovnakými farbami, ako ostatné rady medzizubných kefiek TePe.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu