Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Miradent

Miradent je značka spadajúca pod spoločnosť Hager & Werken a už od roku 1982 sa zaoberá vývojom profesionálnych produktov slúžiacich na ochranu pred problémami, ktoré spôsobujú ochorenia ústnej dutiny. Miradent vyvíja produkty v súlade so stále novými inováciami a tieto výrobky sú stále optimalizované.

Zloženie

Značka Miradent produkuje predovšetkým žuvačky alebo cukríky starajúce sa o ústnu dutinu pacienta. Obsahujú Xylitol, čo je prírodné sladidlo, ktoré pozitívne pôsobí na zuby. Aktívne pomáhajú chrániť pred zubným kazom a pomáhajú remineralizovať zubnú sklovinu. Produkty Miradent majú príjemnú príchuť rôznych druhov.

Prečo práve Miradent?

Pastilky a žuvačky Miradent zvyšujú produkciu slín a pomáhajú od nepríjemného sucha v ústach. Znižujú zubný povlak a čistia ústnu dutinu od kyselinotvorných baktérií. Neobsahujú aspartám a sorbitol, sú sladené čisto prírodnou zložkou. Produkty osviežujú ústa a prinášajú príjemne chladivý pocit na jazyku.


+ Viac o značke Miradent

Miradent je značka spadajúca pod spoločnosť Hager & Werken a už od roku 1982 sa zaoberá vývojom profesionálnych produktov slúžiacich na ochranu pred problémami, ktoré spôsobujú ochorenia ústnej dutiny. Miradent vyvíja produkty v súlade so stále novými inováciami a tieto výrobky sú stále optimalizované. Zloženie Značka Miradent produkuje predovšetkým žuvačky alebo cukríky starajúce sa o ú


+ Viac o značke Miradent