Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Novinky exkluzívnej starostlivosti: Elgydium, Bluem a Splat

  • 7. decembra 2020

Rozširovanie sortimentu o kvalitné produkty je naším cieľom. Novo si v sklade našli miesto značky Elgydium, Bluem a Splat. Každá má niečo do seba. Kombinácia účinných látok, používanie aktívneho kyslíka alebo bioaktívne zloženie. Poďte sa zoznámiť.

Elgydium, Bluem, Splat
Elgydium, Bluem, Splat

Proti nechceným baktériám a kazom

Značka Elgydium nás síce na prvý pohľad obaly moc nezaujala. Zloženie ale rozhodne stojí za pozornosť. Patentovaná látka fluorinol sa na zubnú sklovinu viaže až päťkrát lepšie ako klasické fluoridy. Výsledkom sú silnejšie zuby odolnejšie proti zubnému kazu. Baktérie ohrozujúce ďasná tiež nemajú šancu. Siliglycol vytvorí na ďasnách aj zuboch ochranný film, ktorý zamedzuje ich zachytávaniu.

Okrem past na citlivé zuby a odstránenie škvŕn nájdete aj rad starostlivosti pre deti. Po chirurgických zákrokoch vyžadujú ústa špecifickú starostlivosť. Takéto produkty značka ponúka pod označením Clinic.

Čo nie je na obale, je vo fľaštičke

Elegantné biele bez výraznej grafiky. Také sú obaly značky Bluem. Pôsobí čistým až sterilným dojmom – rovnako ako zubné ordinácie. Všetky produkty pomáhajú udržať prirodzenú rovnováhu úst. Zloženie s aktívnym kyslíkom je vhodné pre osoby, ktoré prechádzajú liečbou zápalov zubov alebo ďasien. Podporujú rýchlejšie hojenie a následnú ochranu úst pred opätovným zápalom.

Ústne vody majú jemnú príchuť bez alkoholu. Pre osvieženie počas dňa môžete použiť ústny sprej. O lokálnu starostlivosť o problematické ďasná sa postará gél a pasty sú ideálnym pomocníkom v prevencii.

Široký výber a každodenné použitie

Nepotrebujete špeciálnu starostlivosť a chcete si spestriť čistenie zubov? V tom prípade ste u značky Splat správne. Inovatívnou zložkou je 100% prírodný bioaktívny vápnik k posilneniu skloviny. Samozrejmosťou sú aj prírodné extrakty podporujúce prirodzenú obranyschopnosť úst.

Najvýraznejším produktom značky je čierna pasta s borievkou. Pomáha odstraňovať povrchové škvrny zo zubov. Príchuť je jemná a pasta dobre pení. Višňovo-jahodová pasta pre deti neobsahuje SLS penidla ani parabény a je vhodná od dvoch rokov. Ústne vody neobsahujú alkohol. Sú ideálnym doplnkom celkovej každodennej rutiny čistenia zubov.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: