Značku Odol3dent produkuje spoločnosť GlaxoSmithKline s pobočkou v Českej republike. Patrí k jednej z najväčších farmaceutických firiem na svete, ktorej hlavné sídlo je v Londýne. Spoločnosť sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom liekov. Hlavným cieľom spoločnosti je zlepšiť kvalitu ľudského života.

Zloženie

Zubné pasty majú antibakteriálny účinok a vďaka tomu dôkladne vyčistia zuby aj jazyk. Pomáhajú navyše zo skloviny šetrne odstrániť pigmentové škvrny a umožňujú navrátenie prirodzenej belosti zubom. Produkty na zuby Odol3dent obsahujú špeciálnu adstringentnú látku, ktorá napomáha spevňovaniu ďasien. Aktívny fluór chráni zuby proti zubnému kazu.

Prečo práve Odol3dent?

Zubné pasty Odol3dent posilňujú zub tesne nad líniou ďasna. Chránia aj zraniteľné prostredie pod ďasnom tým, že ničia všetky baktérie. Udržujú ďasná tesne priľahlé k zubom. Produkty Odol3dent zaisťujú účinnú prevenciu problémov, ktoré sú najčastejšou príčinou návštev u zubára. Poskytujú trojnásobnú ochranu: proti zubnému kameňu, zubnému kazu a proti paradentóze.


Všetky produkty značky Odol3dent

Hodnotenie zákazníkov

Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.