Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Omron

Spoločnosť Omron bola založená v roku 1973 a má svoje korene v Japonsku. Spoločnosť je známa predovšetkým v oblasti monitorovania krvného tlaku, kde je svetovou jednotkou. Okrem meračov krvného tlaku produkujú aj rad ďalších výrobkov, kam patria okrem iného inhalátory, teplomery a elektronické zubné kefky. Cieľom firmy je poskytnúť pomoc pri budovaní zdravého života človeka. Jej produkty a služby sa zameriavajú na prevenciu a zlepšenie zdravotnej starostlivosti pre pacienta.

Prečo práve Omron?

Všetky zubné kefky Omron pracujú na princípe sonickej technológie, ktorá vďaka vysokým rýchlostiam kmitov veľmi účinne odstraňuje zubný povlak. Voda v ústach je rozkmitaná sonickými vibráciami a tým sú efektívne čistené aj inokedy ťažko dostupné miesta. Kefky Omron vynikajú svojím vzhľadom, sú štíhle a dobre uchopiteľné. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa s nimi ľahko manipuluje. Ku každému prístroju existujú na výber ďalšie doplňujúce hlavice.


+ Viac o značke Omron

Spoločnosť Omron bola založená v roku 1973 a má svoje korene v Japonsku. Spoločnosť je známa predovšetkým v oblasti monitorovania krvného tlaku, kde je svetovou jednotkou. Okrem meračov krvného tlaku produkujú aj rad ďalších výrobkov, kam patria okrem iného inhalátory, teplomery a elektronické zubné kefky. Cieľom firmy je poskytnúť pomoc pri budovaní zdravého života človeka. Jej produkty a služby


+ Viac o značke Omron