Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Philips je holandská spoločnosť zameraná na technologické zlepšovanie života prostredníctvom inovácií v oblasti zdravotníctva, užívateľskej elektroniky a osvetlenia. V súčasnej dobe zamestnáva Philips približne 114 000 zamestnancov a distribuuje svoje produkty a služby do viac ako 100 krajín sveta. Philips Sonicare je značka elektrických kefiek, ktorá sa začínala formovať od 80. rokov a ktorá sa zameriava na sprostredkovanie maximálne účinného čistenia zubov. Okrem zubných kefiek produkuje sanitizéry, teda čistiace jednotky pre sonické zubné kefky.

Prečo práve Philips Sonicare?

Prestíž značky Philips Sonicare podporujú rozsiahle klinické štúdie, ktoré potvrdzujú stopercentnú funkčnosť jej elektrických kefiek. Kefky odstraňujú až päťkrát viac povlaku ako manuálna kefka na zuby po štyroch týždňoch používania. Optimálne čistí medzizubné priestory a jemné štetiny kopírujú línie ďasien tak, aby ich čo najmenej poškodzovali.

Kefky Sonicare (Healthy White, Flex Care Platinum atď.) využívajú unikátnu sonickú technológiu, vďaka ktorej pohyblivá hlavica vyvinie niekoľko desiatok tisíc čistiacich pohybov za minútu. Moderné technológie kefiek Philips Sonicare zaisťujú extra široký rozsah vlákien pri čistení. Pre svoj dizajn sa ľahko držia a ľahko sa s nimi manipuluje. Vyberať môžete z niekoľkých typov zubných kefiek a ústnych spŕch Philips Sonicare.

DiamondClean

Naozajstný luxus - to sú kefky Philips Sonicare DiamondClean. Vyberte si z niekoľkých originálnych farebných prevedení (ružovéamethystčierne nebo klasické biele). Kefku môžete štýlovo nabíjať prostredníctvom pohára alebo puzdra, ktoré dostanete v rovnakej farbe ako kefku. S radom DiamondClean bude čistenie Vašich zubov precízne i štýlové zároveň.

FlexCare

Kefka, ktorá sa postará o zdravie Vašich úst. Zubná kefka Philips Sonicare FlexCare šetrne, ale starostlivo vyčistí Vaše zuby bez toho, aby nepoškodzovala Vaše ďasná. Pri čistení si môžete vybrať z troch čistiacich programov ten, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

FlexCare Platinum

Viac čistiacich režimov. Zubná kefka Philips Sonicare FlexCare Platinum je vylepšenou verziou kefky FlexCare. Ešte lepšie vyhovuje Vašim individuálnym potrebám, pretože u každého z troch čistiacich programov si ešte môžete zvoliť z troch intenzít čistenia. Starajte sa s radom FlexCare Platinum o svoje zuby tak, ako to potrebujú.

EasyClean

Žiadne zbytočnosti, len kvalitné čistiace technológie. U kefky Philips Sonicare EasyClean nemusíte premýšľať, ktorý program čistenia zubov zvolíte. Kefka má program vhodný na každodenné šetrné čistenie zubov. Ak chcete Vašim zubom dopriať jednoduchú kvalitnú starostlivosť, potom je pre Vás rada EasyClean to pravé.

Healthy White

Pre prirodzene biele zuby. Kefka Philips Sonicare Healthy White je vyvinutá tak, aby poskytovala čo najtesnejší kontakt s Vašimi zubami. Tak sa zaslúži o to, že odstráni čo najviac škvŕn od jedla a pitia a Vaše zuby tak budú prirodzene belšie. V limitovaných edíciách je rad HealthyWhite v ponuke okrem klasickej bielej tiež v pôsobivých farebných prevedeniach (ružovejlevanduľovej).

For Kids

To najlepšie pre zuby Vašich detí. Kefka špeciálne vyvinutá pre šetrné čistenie detských zubov, to je Philips Sonicare For Kids. Hlavica kefky je potiahnutá gumou, aby nepoškodzovala okolité zuby, a podľa veku Vášho potomka môžete vybrať vhodný režim čistenia.

Ústna sprcha Airfloss

Komplexná starostlivosť o medzizubné priestory. Ústne sprchy Philips Sonicare Airfloss sú vhodné pre všetkých, ktorí používajú zubnú niť, a napriek tomu sa potrebujú starať o medzizubné priestory. Čistiace technológie odstránia až 99% percent povlaku z ošetrovaných priestorov a používajú k tomu prúd vody s mirkobublinkami. Vaše medzizubné priestory preto zanechá naozaj vyčistené.


Keď nechcete siahnuť vedľa