Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

President

Značka PresiDENT je produkovaná talianskou spoločnosťou Betafarma, ktorej vznik je datovaný k roku 1971. Spoločnosť sa sústreďuje predovšetkým na oblasť ústnej hygieny, okrem toho sa zaoberá starostlivosťou o pleť a výrobou lekárskych prístrojov. Betafarma sa snaží byť pozorná voči zmenám na trhu, vyniká vďaka inováciám a vyhľadáva nové výzvy, ktoré sa snažia úspešne riešiť.

Zloženie

Produkty značky PresiDENT obsahujú hydroxyapatit, ktorý uzatvára a hojí obnažené dentínové kanáliky. Zmes najmä oxidu kremičitého zaručuje vyvážené abrazívne vlastnosti. Obsah vápnika glycerofosfátu podporuje remineralizáciu zubných tkanív a sodík monofluorofosfátu zabraňuje tvorbe kazov a zaisťuje kompletnú dezinfekciu ústnej dutiny. Rastlinné extrakty z lipy a harmančeka potom upokojujú sliznicu a ďasná.

Prečo práve PresiDENT?

Prednosťou produktov PresiDENT je ich vysoká šetrnosť k zubnej sklovine a ďasnám, pretože majú nižší stupeň abrazivity. Zubné pasty potláčajú rozmnožovanie baktérií a tak poskytujú úľavu ďasnám aj v prípade rozvinutej paradentózy. Sú vhodné najmä na preventívne ošetrovanie ďasien a k redukcii problémov so zapálenými ďasnami.


+ + Viac o kategórii

Značka PresiDENT je produkovaná talianskou spoločnosťou Betafarma, ktorej vznik je datovaný k roku 1971. Spoločnosť sa sústreďuje predovšetkým na oblasť ústnej hygieny, okrem toho sa zaoberá starostlivosťou o pleť a výrobou lekárskych prístrojov. Betafarma sa snaží byť pozorná voči zmenám na trhu, vyniká vďaka inováciám a vyhľadáva nové výzvy, ktoré sa snažia úspešne riešiť. Zloženie Produkt


+ + Viac o kategórii