Fungujeme bez obmedzení – sklad i expedícia objednávok bežia na plné obrátky. Ako nakupovať počas karantény?

Fungujeme bez obmedzení – sklad i expedícia objednávok bežia na plné obrátky. Ako nakupovať počas karantény?

Značka PresiDENT je produkovaná talianskou spoločnosťou Betafarma, ktorej vznik je datovaný k roku 1971. Spoločnosť sa sústreďuje predovšetkým na oblasť ústnej hygieny, okrem toho sa zaoberá starostlivosťou o pleť a výrobou lekárskych prístrojov. Betafarma sa snaží byť pozorná voči zmenám na trhu, vyniká vďaka inováciám a vyhľadáva nové výzvy, ktoré sa snažia úspešne riešiť.

Zloženie

Produkty značky PresiDENT obsahujú hydroxyapatit, ktorý uzatvára a hojí obnažené dentínové kanáliky. Zmes najmä oxidu kremičitého zaručuje vyvážené abrazívne vlastnosti. Obsah vápnika glycerofosfátu podporuje remineralizáciu zubných tkanív a sodík monofluorofosfátu zabraňuje tvorbe kazov a zaisťuje kompletnú dezinfekciu ústnej dutiny. Rastlinné extrakty z lipy a harmančeka potom upokojujú sliznicu a ďasná.

Prečo práve PresiDENT?

Prednosťou produktov PresiDENT je ich vysoká šetrnosť k zubnej sklovine a ďasnám, pretože majú nižší stupeň abrazivity. Zubné pasty potláčajú rozmnožovanie baktérií a tak poskytujú úľavu ďasnám aj v prípade rozvinutej paradentózy. Sú vhodné najmä na preventívne ošetrovanie ďasien a k redukcii problémov so zapálenými ďasnami.


Všetky produkty z President

Hodnotenie zákazníkov

Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.