Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vaším revírom je ústna dutina, vaše tempo je vražedné? Sme tu, aby sme vám čo možno najviac uľahčili – či už prevádzkujete zubnú ordináciu, ordináciu dentálnej hygieny alebo dentálne laboratórium.

Náš cieľ je totiž rovnaký ako váš - naučiť ľudí starať sa čo najlepšie o celú ústnu dutinu.

Síce vám nepomôžeme so samotnými zákrokmi, ale na poli popularizácie ústnej hygieny sa robíme ostošesť už cez 14 rokov (vedeme online poradnu v spolupráci s odborníkmi).

Veríme, že spoločnými silami dokážeme zmeniť prístup ľudí k starostlivosti o ústa.

„Ja som už dlho registrovaná a popravde… máte najlepšie ceny! Tovar dorazí do druhého dňa – nemám sa na čo sťažovať. Ďakujem.” Eliška Řiháčková Remundová, DiS., Hodonín

 

Už vyše 650 lekárov, dentálnych hygieničiek a zubných laboratórií po celom Česku i na Slovensku sa rozhodlo nakupovať práve u nás. Čo ich k tomu viedlo, pýtate sa?

A. naozaj nízke ceny

Chcete získať najlepšie ceny široko ďaleko? Tak to ste tu správne. S VIP účtom pre dentálnych profesionálov u nás nakupujete za extrémne výhodné ceny, ktoré nikde inde nezoženiete.

Veríme, že si obľúbite extra ponuky od našich partnerov, ktoré pravidelne pripravujeme len pre dentálnych profesionálov a dbáme o ich exkluzivitu.

B. rozšířený výběr sortimentu do ordinací

Miznúce tégliky, odsávačky, rukavice, a vo väčšine prípadov sa na to príde vo chvíli, keď zostáva posledný kus ... S VIP účtom sa dostanete do špeciálnej časti webu, kde zakúpite zásoby do svojej ordinácie. Objednávku vám doručíme v drvivej väčšine prípadov do pozajtra.

Sme tu pre vás – každý deň a nebojte… nezahltíme vás tonou e-mailov a ponúk. Vieme, váš čas je cenný. Poďme sa spojiť!

 
 

Potrebujete pomoc s prihlásením, objednávkou alebo len objednávku nestíhate vytvoriť cez internet? Zavolajte nám na +420 725 030 670 alebo pošlite e-mail na info@nazuby.eu. Pomôžeme vám, ako to len pôjde.