Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Remington

Značka Remington je svetoznáma značka výrobkov v oblasti starostlivosti o telo. Poteší Vás kvalitnými holiacimi strojčekami, zastrihovačmi vlasov a v súčasnosti aj elektrickými zubnými kefkami. Vznikla už v roku 1816 a jej prvým produktom bol v roku 1937 holiaci strojček. Výrobky Remington sú nielen funkčné, ale majú tiež pôsobivý dizajn. Výsledky pri používaní sonických zubných kefiek Remington naozaj pocítite.

Prečo práve Remington?

Tešte sa z hĺbkového a zároveň šetrného čistenia zubov, po ktorom budú Vaše zuby zdravé a tiež prirodzene belšie. Sonické zubné kefky Remington sú vybavené špeciálnou technológiou čistenia, vďaka ktorej vykonajú 31 000 čistiacich pohybov za minútu. Odstránite tak viac povlaku ako pri čistení manuálnou zubnou kefkou a doprajete Vašim zubom kvalitnú starostlivosť.


+ Viac o značke Remington

Značka Remington je svetoznáma značka výrobkov v oblasti starostlivosti o telo. Poteší Vás kvalitnými holiacimi strojčekami, zastrihovačmi vlasov a v súčasnosti aj elektrickými zubnými kefkami. Vznikla už v roku 1816 a jej prvým produktom bol v roku 1937 holiaci strojček. Výrobky Remington sú nielen funkčné, ale majú tiež pôsobivý dizajn. Výsledky pri používaní sonických zubných kefiek Remington n


+ Viac o značke Remington