Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Značka Waterpik sa pohybuje na trhu už 70 rokov a vyrába masážne sprchy, filtre pre pitnú vodu a pumpy, ktoré zo Spojených štátov amerických dováža do celého sveta. Spoločnosti Waterpik Technologies Inc. patrí prvenstvo v uvedení ústneho irigátora - prvý "waterjet" - na trh, stalo sa tak pred viac ako 40 rokmi.

Prečo práve Waterpik?

Značka Waterpik vykonala rad klinických štúdií a aj preto je zubnými lekármi odporúčaná k potlačeniu paradentózy. Vodná sprcha (Ultra, Complete Care, Ultra Professional WP660, Traveler, atď.) a ďalšie čistiace prípravky dopĺňajú klasické metódy odstraňovania povlaku, pretože účinne redukujú jeho toxicitu. K zdravým ďasnám prispieva dobrá cirkulácia krvi, čo zaručuje masáž mäkkých tkanív prostredníctvom pulzujúceho prúdu vody. Výrobcovia odporúčajú používať ústne sprchy spoločne so sonickými kefkami na dosiahnutie vyššej efektivity pri čistení zubov. Ústne sprchy Waterpik zaisťujú jednoduchšie a efektívnejšie čistenie ako zubná niť a odstránia 99% zubného povlaku zo zubov. Veľkou výhodou produktov Waterpik je ľahká manipulácia a v ponuke sú aj modely vhodné na cesty.

Na čistenie medzizubných priestorov môžete použiť špeciálne vyvinutý prístroj Waterpik Flosser Whitening. Jemná plastová špička Flosser vibruje rýchlosťou 10 000 kmitov za minútu, čo dokonale naruší a odstráni zubný povlak a prípadné zvyšky potravín.

Ľahko tiež zoženiete k ústnym sprchám Waterpik náhradné trysky, náhradné diely ako sú hadičky a prostriedky na čistenie.


Keď nechcete siahnuť vedľa