Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

White Kiss

Žiarivý úsmev a naozaj zdravé zuby a ústa. Toto môžete dosiahnuť s prípravkami značky White Kiss. Mladá značka White Kiss bola založená v 1994 spoločnosťou BioCosmetics a zameriava sa na vývoj a predaj prípravkov, ktoré skutočne vybielia Váš úsmev. Ale nielen to - cieľom je vyvinúť produkty, ktoré sa postarajú o celkové zdravie Vašich úst, bez chemických penidiel a s minimálnou abrazivitou.

Prečo práve White Kiss?

Ak túžite po žiarivom úsmeve, ale nechcete si zničiť zuby, potom sú pre vás prípravky na bielenie zubov White Kiss to pravé. Účinnosť bieliacich prípravkov White Kiss je daná ich unikátnym zložením s peroxidom, ktorý má overené účinky na odstránenie pigmentácie zubov. Zdravie vašich zubov pomôže udržať xylitol, ktorý bráni usadzovaniu zubného povlaku, a fluoridy udržia sklovinu vašich zubov pevnú. Či už si zvolíte akúkoľvek cestu k vybieleniu zubov (bieliace pero, bieliaca zubná pasta alebo set na bielenie zubov) vaše zuby budú nielen belšie ale tiež zdravšie.


+ Viac o značke White Kiss

Žiarivý úsmev a naozaj zdravé zuby a ústa. Toto môžete dosiahnuť s prípravkami značky White Kiss. Mladá značka White Kiss bola založená v 1994 spoločnosťou BioCosmetics a zameriava sa na vývoj a predaj prípravkov, ktoré skutočne vybielia Váš úsmev. Ale nielen to - cieľom je vyvinúť produkty, ktoré sa postarajú o celkové zdravie Vašich úst, bez chemických penidiel a s minimálnou abrazivitou. Pre


+ Viac o značke White Kiss