Zendium

Prirodzená harmónia a obranyschopnosť úst. To je základná charakteristika produktov Zendium. Značka Zendium je pomerne mladá, vznikať začala v roku 1696 vďaka škandinávskemu mikrobiológovi Henkovi Hoogendoornovi. Práve prirodzená ochrana ústnej dutiny stála na začiatku vývoja zubných pást Zendium.

Prečo práve Zendium?

Prirodzená ochrana zubov a celej ústnej dutiny voči baktériám je hlavným plusom zubných pást Zendium. Obsah správneho množstva enzýmov a proteínov zvýši množstvo perodixu vodíka v slinách, ktorý následne chráni ústnu dutinu. Ak trpíte na afty alebo máte inak citlivú ústnu dutinu, potom iste oceníte, že zubné pasty Zendium neobsahujú SLS penidlá. Pasty potom síce menej penia, ale nedráždia ústnu dutinu. Užívajte si chuť jedla, ktorá aj po vyčistení zubov zostane nezmenená. Podľa výrobcu zubnej pasty nemení zloženie slín na vnímanie chuti, a preto môžete hneď po vyčistení zubov jesť aj piť a chuť zostane zachovaná.

Pre komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu môžete použiť aj ústnu vodu Zendium. Tá je rovnako ako zubné pasty bohatá na enzýmy a proteíny, preto bojuje proti zubnému kazu a problémom s ďasnami. Ak máte citlivú ústnu dutinu, potom je pre vás ústna voda Zendium s jemným zložením a bez alkoholu to pravé.


+ Viac o značke Zendium

Keď nechcete siahnuť vedľa