Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

1 800+ ľudí prikúpilo

Biomed a SPLAT: Dve značky s prírodným zložením a super príchuťami

  • 24. septembra 2021

Trendy v zubnej starostlivosti sa mení. Čím ďalej viac ľudí s obľubou experimentuje a skúša. Väčšina od pasty očakáva nejaké výsledky a zároveň im pasta musí chutiť. A to presne dostanete od produktov značiek Biomed a SPLAT.

Biomed a Splat
Biomed a Splat

Zubný plak nemá šancu

V našom eshopu ju síce nájdete asi dva roky, ale na trhu je značka SPLAT už 20 rokov. Sídli v lotyšskej Rige a spolupracuje s poprednými zubnými lekármi z celého sveta. Ich receptúry sú chránené medzinárodnými patentmi, takže je u iných značiek nenájdete. Samozrejmosťou je obsah esenciálnych olejov a extraktov z rastlín.

Medzi detskými pastami nájdete tri druhy. Banánovo-jablkovú pastu od prvých zubov bez fluoridov, parabénov aj SLS penidiel. Pre deti od 2 do 6 rokov verziu SPLAT Kids, ktorá má ovocné príchute, obsahuje aloe vera gél a 98 % zložiek je prírodného pôvodu. Rovnako v nej nenájdete v nej SLS penidla ani parabény. Verzia Junior je ideálny pre obdobie výmeny mliečneho chrupu za stály, teda pre deti od 6 do 11 rokov. Všetky detské pasty obsahujú inovatívnu zložku LUCTATOL® zloženú z mliečnych enzýmov a extraktu zo sladkého drievka prispieva k posilneniu zubov a ochrane ďasien.

Úplne ikonickou zubnou pastou značky SPLAT je čierna pasta Blackwood s príchuťou borievky. Pomáha odstraňovať povrchové škvrny a kvôli nezvyčajné príchuti patrí k najobľúbenejším. Novo u značky nájdete pasty prémiového radu, spoznáte ich podľa názvu BIO Professional. Nájdete medzi nimi varianty na šetrné odstránenie povrchového zafarbenia zubov, ale aj verziu pre problematické ďasná alebo pre zuby, ktorých sklovina potrebuje remineralizovať.

Úžasné príchute a prírodné zloženie

My Biomed milujeme a vy taky. Prečo? Ich produkty sú vhodné pre celú rodinu a v ich zložení nájdete viac ako 97 % prírodných zložiek. Spoľahlivo odstraňujú plak, poskytujú starostlivosť o ďasná a prispievajú k ochrane zubov pred kazom. Zároveň neobsahujú SLS penidla, fluoridy ani parabény. A k tomu všetkému navyše majú skvelé príchute.

Prehliadnuť by ste nemali variant Sensitive s extraktom z hroznových jadier. Z radu Superwhite máme radi pastu aj vodu s kokosovou príchuťou, ktorá je jemná. Síce toľko neosvieži, ale ak si vyložene nepotrpíte na pálivú pastu a vodu, tak vás bude baviť. Navyše pomáha odstránením povrchových škvŕn. Pokiaľ sa chcete naopak starať o zdravie ďasien, vyberte pastu Biocomplex a vodu Well Gum.

Sila prírody

Značky SPLAT a Biomed ukazujú, že starostlivosť o zuby so silou prírody je nielen príjemná pre čistenie, ale aj zábavná. V širokej ponuke príchutí si vyberie skrátka každý. Od malých detí až po náročných dospelých. Tak ktorú vyberiete vy?


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: