Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Edel+White

Všetko pre komplexnú dentálnu hygienu, to je značka Edel+White. Spoločnosť bola založená vo Švajčiarskom Zürichu a od tej doby poskytuje širokú ponuku produktov každodennej dentálnej hygieny. Edel+White sa radí do nadnárodnej skupiny spoločností Curaden, ktorá stojí aj za obľúbenými švajčiarskymi kefkami Curaprox.

Prečo práve Edel+White?

Značka Edel+White kladie dôraz na kvalitnú zubnú starostlivosť. Sonické zubné kefky tejto značky Vám uľahčia starostlivosť o Váš chrup. Okrem pokročilej čistiacej technológie Vám kefka ponúkne i pohodlie vstavaného časovača. Nebudete tak musieť strážiť, ako dlho si zuby čistíte. K sonickým kefkám si tiež môžete vybrať z viacerých druhov náhradných hlavíc tú, ktorá bude najviac vyhovovať Vašim potrebám.

Čistenie zubov s detskými pastami Edel+White bude Vaše dieťa baviť. V ich ponuke totiž nájdete detské zubné pasty s rôznymi príchuťami. Vďaka svojmu zloženiu z extraktov zeleného čaju, vitamínu E a 500ppm fluoridov sú vhodné už od prvých zúbkov do 6 rokov.


+ Viac o značke Edel+White

Všetko pre komplexnú dentálnu hygienu, to je značka Edel+White. Spoločnosť bola založená vo Švajčiarskom Zürichu a od tej doby poskytuje širokú ponuku produktov každodennej dentálnej hygieny. Edel+White sa radí do nadnárodnej skupiny spoločností Curaden, ktorá stojí aj za obľúbenými švajčiarskymi kefkami Curaprox. Prečo práve Edel+White? Značka Edel+White kladie dôraz na kvalitnú zubnú staro


+ Viac o značke Edel+White