Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Zloženie

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridov a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.

Prečo práve Elmex?

Vedecké štúdie dokazujú vysokú účinnosť zubných pást Elmex pri efektívnej ochrane zubného kazu. Na výber je dnes niekoľko druhov pást Elmex - Erosion Protection, Junior, Sensitive, Sensitive Professional, Sensitive Whitening, Intensive Cleaning a tiež verzia bez mentolu. K veľmi kvalitným sa radia ajústne vody Elmex,ktoré možno dnes zakúpiť tiež vo viacerých variantoch (Junior, Erosion Protection a Sensitive). Produkty značky Elmex pomáhajú posilňovaniu zubnej skloviny, zvyšovaniu odolnosti zubov pred opakovaným pôsobením kyselín a prispievajú tiež k ochrane pred stratou zmäkčenej zubnej skloviny pri čistení zubov.


Keď nechcete siahnuť vedľa