Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Elmex

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Zloženie

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridov a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.

Prečo práve Elmex?

Vedecké štúdie dokazujú vysokú účinnosť zubných pást Elmex pri efektívnej ochrane zubného kazu. Na výber je dnes niekoľko druhov pást Elmex - Erosion Protection, Junior, Sensitive, Sensitive Professional, Sensitive Whitening, Intensive Cleaning a tiež verzia bez mentolu. K veľmi kvalitným sa radia ajústne vody Elmex,ktoré možno dnes zakúpiť tiež vo viacerých variantoch (Junior, Erosion Protection a Sensitive). Produkty značky Elmex pomáhajú posilňovaniu zubnej skloviny, zvyšovaniu odolnosti zubov pred opakovaným pôsobením kyselín a prispievajú tiež k ochrane pred stratou zmäkčenej zubnej skloviny pri čistení zubov.


+ Viac o značke Elmex

Keď nechcete siahnuť vedľa

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami. Zloženie Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplik


+ Viac o značke Elmex