Spoločnosť Herbadent patrí medzi rýdzo české firmy a jej história sa dotýka 19. storočia. Bola totiž založená už v roku 1897 a ich prvými produktmi boli sladové vína. V súčasnosti sa zaoberá výrobou 23 bylinných produktov podľa originálnych receptúr. Na trh vstupujú s dentálnymi produktami HERBADENT (podľa ktorých sa od roku 2012 spoločnosť volá), s medicínskymi vínami HERBAVINUM a s bylinnými kúpeľmi HERBASPA. Okrem najrôznejších roztokov produkujú kefky vhodné pri zápale ďasien alebo paradentóze.

Zloženie

Produkty firmy HERBADENT využívajú 16 jedinečných liečivých bylín od starostlivo vybraných dodávateľov. Najčastejšie sa používajú extrakty repíka, rumančeka, šalvie a nátržníku v kombinácii so silicami mäty, klinčeka a fenyklu. Pasty obsahujú fluór starajúci sa o ďasná a sliznice dutiny ústnej. Produkty Herbadent neobsahujú chemické farbivá.

Prečo práve Herbadent?

Produkty Herbadent sú vhodné pri krvácaní ďasien, odporúčajú sa použiť aj po stomatologickom zákroku. Znižujú riziko zápalu ďasien a paradentózy a zápalové ďasná regenerujú. Medzi veľké výhody produktov patrí to, že ich môžu denne používať tehotné ženy aj deti od najnižšieho veku.

Značka Herbadent ponúka zubné kefky a škálu bylinných produktov. Okrem zubnej pasty obsahujúcej fluoridy, je v ponuke aj zubná pasta Herbadent Homeo bez fluóru a mentolu . Na účinnú regeneráciu ďasien odporúčame používať Herbadent Parodontol gél, ktorý sa aplikuje na noc po čistení zubov a stará sa tak o Vaše ďasná dlhšiu dobu. Skvelým doplnkom pri používaní bylinných výrobkov je ústna voda Herbadent, ktorá je v ponuke tiež v podobe koncentrátu.


Keď nechcete siahnuť vedľa