Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Megasmile

Zamerané na bielenie! Švajčiarska technológia Megasmile špeciálne vyvinutá pre opätovné získanie prirodzene bieleho úsmevu. Spoločnosť Megasmile založil v roku 2007 zubný lekár Dr. Roland Zettel, ktorý sa sám podieľa na vyvíjaní produktov. Tento muž tak stojí za svetovou novinkou v podobe prvej manuálnej i sonickej zubnej kefky s bieliacimi schopnosťami.

Prečo práve Megasmile?

Potrpíte si na dizajn, ale chcete vidieť aj výsledky? Potom stavte na zubné kefky značky Megasmile so štetinami, ktoré vyvinuli švajčiarski špecialisti. K belším zubom Vám pomôžu extra mäkké štetinky so zrnkami aktívneho uhlia, ktoré neutralizujú zubný povlak a zbavia Vás zafarbenia zubov bez obrusovania zubnej skloviny. Ľahkú manipuláciu s kefkou zaručuje ultraľahká a ekologicky navrhnutá rukoväť kefky. Žiarivejší úsmev dosiahnete, aj keď si vyberiete sonickú zubnú kefku Megasmile. Jej náhradné hlavice tiež obsahujú čiastočky aktívneho uhlia, ktoré z Vašich zubov odstránia povrchové pigmenty bez poškodenia zubnej skloviny. So zubnými kefkami Megasmile sa budete usmievať.


+ Viac o značke Megasmile

Zamerané na bielenie! Švajčiarska technológia Megasmile špeciálne vyvinutá pre opätovné získanie prirodzene bieleho úsmevu. Spoločnosť Megasmile založil v roku 2007 zubný lekár Dr. Roland Zettel, ktorý sa sám podieľa na vyvíjaní produktov. Tento muž tak stojí za svetovou novinkou v podobe prvej manuálnej i sonickej zubnej kefky s bieliacimi schopnosťami. Prečo práve Megasmile? Potrpíte si na


+ Viac o značke Megasmile