Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Novinky medzi ústnymi sprchami Waterpik

  • 30. októbra 2019

Ústne sprchy sú čím ďalej tým viac obľúbené. Ich používanie je jednoduché a pritom efektívne čistí medzizubné priestory. Pomôcť vám môžu s masážou ďasien. Značka Waterpik je v tejto oblasti jedna z najspoľahlivejších. Pozrite sa na niektoré z noviniek.

Waterpik

Waterpik

Poslednou dobou stúpa popularita cestovných spŕch. Sú nenáročné na priestor a ľahko si ich môžete zbaliť so sebou na cesty. Waterpik má dostupnú rovnú trojicu farieb. Klasickú bielu, čiernu a tiež tmavo modrú. Tieto cestovné sprchy majú tri režimy čistenia. Jemný pre masáž ďasien, stredný pre šetrné medzizubné čistenie a režim s vysokou intenzitou pre dôkladné medzizubné čistenie. Nádržka je zabudovaná v tele sprchy. Po naplnení ale vydrží na celé jedno čistenie. V balení nájdete tri druhy trysiek. Klasickou, na rovnátka a pre odstraňovanie plaku pozdĺž ďasien. Na cesty si potom ľahko zbalíte sprchu do mäkkého vrecka a trysky do puzdra. Oboje je súčasťou balenia.

Veľmi podobné modely predstavila značka pod označeniami WF05 a WF06. Pri modeli WF-05 si navyše môžete vybrať medzi jednotným prúdom a masážnym prúdom. Obe sprchy sú opatrené novým priestorom pre umiestnenie bieliacej tablety. Tá by sa počas čistenia mala postarať o lepšie odstránenie povrchových škvŕn z medzizubného priestoru a pozdĺž ďasien. Tableta sa umiestňuje pod trysku, ktorá je kvôli tomu vybavená špeciálnym sitkom. To zamedzí prípadnému upchatiu trysky.

Poslednou novinkou je ústne centrum Complete Care 9.0. Jedná sa teda o kombináciu ústnej sprchy a elektrickej kefky. Sprcha disponuje 10 možnosťami nastavenia intenzity tlaku. Kefka je sonická s tromi režimami čistenia. Na to, že sa jedná o ústne centrum, tak rozmerom nie je o nič väčšie, než ústne sprchy. Rovnako ako u predchádzajúcich dvoch spŕch, aj u tohto prístroja môžete ľahko sňať nádržku a naplniť ju. Ku kefke dostanete aj cestovné puzdro, takže si sebou na cesty môžete zabaliť iba kefku a nie celý prístroj.

Ak častejšie cestujete, alebo nemáte priestor pre stolnú sprchu, určite voľte cestovnú variantu. Ak potrebujete viac možností nastavenia intenzity čistenia a radšej by ste mali väčšiu nádržku sprchy, potom je pre vás ideálnou voľbou jedna z noviniek stolných spŕch. V prípade, že sa chystáte používať aj sonickú kefku, tak komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu poskytne ústne centrum.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu