Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Prehľad náhradných hlavíc k elektrickým kefkám Philips + VIDEO

Používate elektrickú kefku značky Philips Sonicare a nie ste si istí, ktorá náhradná hlavica je pre vás tá pravá? Už nepotrebujete recenzie, pretože my Vám prinášame prehľad náhradných čistiacich hlavíc Philips Sonicare, kde nájdete všetky informácie, ktoré pri výbere vhodnej náhradnej kefky potrebujete poznať.

Náhradné hlavice Philips Sonicare

Náhradné hlavice Philips Sonicare

Základné hlavice

ProResult

Pre každodenné precízne čistenie si vyberte hlavicu ProResult. Vlákna sú šikmé a zrezané vyčistia celú plochu zuba. Mäkké štetiny sa prispôsobia prirodzenému tvaru zubov a povrchu ďasien a preniknú aj do ťažko dostupných miest, ako sú medzizubné priestory.

Sensitive

Nájsť vhodnú starostlivosť o citlivé zuby a ďasná nie je vždy ľahké. Ale aj na tieto problémy Philips Sonicare myslia, a preto sú tu hlavice Sensitive. Až o 25% mäkšie vlákna, než majú bežné kefky, odstraňujú povlak jemne a nedráždia ďasná. Používať ich môžete ako na citlivé zuby a ďasná, tak aj na čistenie zubov po stomatologickom zákroku.

For Kids

Ako pre menšie, tak pre väčšie deti môžete vybrať náhradné hlavice. Náhradné kefky For Kids sú dostupné pre deti od 3 do 7 rokov (veľkosť Mini) a pre deti od 7 rokov (veľkosť Standard). Vlákna sú jemné, aby čo najlepšie vyčistili detské zuby a nepoškodili ďasná. Aby nedochádzalo k poškodeniu okolitých zubov, sú detské hlavice Philips Sonicare potiahnuté gumou

Hlavice s čipom

Intercare

Pre efektívnejšie čistenie medzizubných priestorov sú najlepšie hlavice Intercare. Ich 4 druhy vlákien sú špeciálne rozložené tak, aby dosiahli hlbšie do medzizubných priestorov, odstránili zubný povlak z línie pozdĺž ďasien a tiež vyleštili povrch zubov. Taktiež si môžete vybrať z veľkostí Standard a Mini.

Optimal White

Nástupca hlavice DiamondClean, len s novou funkciou BrushSync. Hlavica Optimal White má sebe nainštalovaný čip, ktorý komunikuje s kefkou. To platí ale iba pre vybrané modely. U tých pomocou diódy na kefke upozorní na výmenu hlavice, v prípade najpokročilejších kefke dokonca pomôže zvoliť adekvátny režim čistenia. Stredne tvrdá vlákna hlavice odstraňujú zo zubov viac povrchových škvŕn a nečistôt a tiež je vyleští.

Optimal Plaque Defence

Hlavica Optimal Plaque Defence bola vyvinutá pre špeciálnu starostlivosť o zuby, ktoré majú väčšie sklony k usadzovaniu zubného povlaku. Zároveň táto hlavica pri čistení nezaťažuje ďasná a zostáva k nim šetrná. Rovnako ako ostatné hlavice z radu Optimal je vybavená funkciou BrushSync.

Optimal Tongue Care+

Na čistenie jazyka málokto myslí, ale pretože to je veľmi dôležité, myslí na to za Vás Philips Sonicare. Pre odstraňovanie baktérií z jazyka preto vytvoril hlavicu Optimal Tongue Care+, ktorá má veľmi krátka silikónová vlákna, ktoré zachytí povlak usadený na jazyku. Výsledkom sú sviežejší ústa. Aj táto hlavica disponuje funkciou BrushSync.

Premium Gum Care

Pre starostlivosť o zuby s citlivými ďasnami sú vhodné hlavice Premium Gum Care. Tiež majú okraje z gumy a lepšie sa tak prispôsobujú zubom a pritom pomáhajú regulovať tlak na zuby počas čistenia. Rovnako ako iné hlavice Premium komunikujú s vybranými kefkami Philips Sonicare pomocou funkcie BrushSync.

Premium Plaque Defence

Hlavica Premium Plaque Defence sa tiež vie prispôsobiť tvaru zubov, takže odstraňuje viac plaku ako hlavice, ktoré sa týmto spôsobom neprispôsobujú. Je teda ideálna pre osoby, ktorých zuby majú väčší sklon k usadzovaniu zubného plaku. Aj táto hlavica funguje s vybranými kefkami Philips Sonicare pomocou funkcie BrushSync.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu