Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Tri najobľúbenejšie kefky Philips Sonicare

  • 3. februára 2021

Ponuka elektrických kefiek Philips Sonicare je široká. Niekedy môže byť ťažké si vybrať model kefky presne pre vás. Preto sme vybrali tri najobľúbenejšie typy. Základný, zlatú strednú cestu a to najmodernejší s nádychom luxusu. Stačí sa potom len rozhodnúť, ktorý z týchto troch vám bude najviac vyhovovať.

Philips Sonicare DiamondClean Smart
Philips Sonicare DiamondClean Smart

Bežné čistenie a žiadne vymoženosti

Nehľadáte žiadny technologický zázrak, ale chcete si zuby čistiť lepšie ako manuálnou kefkou? Potom vám skvele poslúži základný model Philips Sonicare EasyClean. Ponúka jeden režim pre každodenné čistenie, je ľahká s jedným tlačidlom a indikátorom stavu nabitia kefky. Je tiež ideálnou prvou elektrickou kefkou, na ktorej si otestujete, či vám sonická technológia vyhovuje. Ako všetky modely je kompatibilná so všetkými hlavicami Philips Sonicare.

Zlatá stredná cesta, klasické aj šetrné čistenie

Možnosť voľby v nastavení režime ponúka model Philips Sonicare ProtectiveClean 4300. Vybrať si môžete normálnu a jemnejšiu intenzitu. Tú oceníte najmä pri začiatkoch sa sonickými čistením alebo ak máte citlivé zuby či ďasná. Oproti vyššie uvedenému základnému modelu disponuje senzorom tlaku, ktorý vás prerušením vibrácií upozorní na to, že na kefku príliš tlačíte. Novinkou je tiež dióda pripomínajúci výmenu hlavice. Tešiť sa budete z moderného matného prevedenia vo svetle aj tmavo modrej a čiernej farbe. Často vedie u zákazníkov v pomere cena/výkon a my musíme len súhlasiť.

Pokiaľ naopak hľadáte kefku s intenzívnejším čistením, potom siahnite o niečo vyššie po Philips Sonicare ProtectiveClean 4500, ktorá má režim pre každodenné čistenie a intenzívnejší režim pre odstraňovanie škvŕn.

Pokročilé funkcie a luxusné prevedenie

Potrpíte si na dizajn aj rozšírené funkcie? Potom vám radosť rozhodne urobí kefka Philips Sonicare DiamondClean Smart. Na výber máte z piatich režimov čistenia a u každého z nich si môžete nastaviť jednu z troch intenzít. Svetelný senzor tlaku upozorní rozsvietením na prílišný tlak na zuby a dióda pripomenie výmenu hlavice. Nová funkcia BrushSync pomôže s výberom vhodného režimu pre danú čistiacu hlavicu. Dokonalý prehľad o čistení budete mať vďaka aplikácii, ktoré nielen ukazuje dobu čistenia a tlak, ale sníma celá ústa a vy uvidíte, ktoré miesta pri čistení vynechávate. To sú všetko technické záležitosti. U DiamondClean Smart ale nesmieme opomínať ani dizajn. Matné prevedenie, nabíjanie v puzdre alebo v elegantnom pohári, ktorý možno používať aj ako stojan. Poteší každého, kto má rád pekný vzhľad a dizajn a zároveň ocení a využije funkcie.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: