Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vianoce sa blížia! Aký darček vybrať?

  • 16. novembra 2019

Málokto vymýšľa vianočné darčeky s predstihom. Naopak. Väčšina z nás čaká, že nás niečo osvieti a v tej chvíli budeme vedieť, čo nakúpiť. Ak ste ešte žiadny nápad nedostali, tak pre vás máme pár tipov, čím o tohtoročných Vianociach zabodovať. Pretože zdravé zuby chce snáď mať každý.

Tipy na vianočné darčeky
Tipy na vianočné darčeky

Urobiť radosť a hlavne neuraziť. To sú dve veci, ktorými sa riadime pri výbere darčekov. Knihy a fľaše alkoholu už sú opozerané. Preto sme pre vás pripravili zoznamy pre ženy, mužov aj deti. S nami vedľa nesiahnete a ešte budete originálny.

Pre mužov

Muži nikdy nič nepotrebujú. Dostať z nich, čo by si priali k Vianociam je nadľudská úloha. Vy ich ale môžete šikovne prinútiť viac sa starať o zuby. Máme varianty pre hračičky i pre klasiky. Stačí vybrať.

Tipy pre mužov

Pre ženy

Oslniť ženu každý rok pod stromčekom nie je jednoduché. Musíte vymyslieť originálny darček, ktorý poteší, neurazí a zároveň bude treba aj užitočný. U nás taký darček nájdete. Vybrali sme pre vás to najlepšie, čím môžete vašu ženu pod stromčekom prekvapiť.

Tipy pre ženy

Pre deti

Je jasné, že väčšine detí urobí najväčšiu radosť hračka, o ktorú si napísali. Čas od času je ale potrebné im zaobstarať aj niečo praktické. Čo takto nová kefka s obrázkom? Alebo elektrická kefka prepojená s aplikáciou v šikovnom telefóne? Aj kefka na zuby môže vyniknúť medzi ostatnými hračkami a urobiť vašej ratolesti radosť.

Tipy pre deti

Univerzálny darček - elektrická kefka

Darček, ktorý je moderný, vyzerá pekne a ešte pomôže k zdravším zubom. Taká je elektrická zubná kefka. Ponuka elektrických kefiek je dnes široká, môžete vyberať podľa funkcií, farieb alebo počtu hlavíc v balení. Pre nenáročné osoby, ktorým chcete len pomôcť k zdravším zubom vyberajte spomedzi základných modelov (Philips SonicareEasyCleanBraun Oral-B PRO). Máte vo svojom okolí niekoho náročnejšieho? Tak ho určite potešíte modelom Braun Oral-B Genius X alebo Philips Sonicare DiamondClean Smart. Pre páry alebo celé rodiny zoženiete aj balenie s dvoma telami kefiek. Tak sfúknete obdarovanie oboch rodičov alebo prarodičov. Chcete vybrať elektrickú kefku, ale stále sa nejako nemôžete rozhodnúť? Nebojte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme vybrať tú najlepšiu kefku podľa Vašich požiadaviek.

Už neviete, čo každý rok vyberať?

Rok čo rok sa už v októbri začíname trápiť s tým, aké darčeky tento rok nakúpime. Doba je taká, že si každý kúpi, čo potrebuje dávno pred Vianocami. Vymýšľaní darčekov je teda ešte ťažšie. Aby pre vás boli Vianoce sviatky pokoja a mieru, tak sme pre Vás napísali pár tipov na darčeky. Dizajnovo zaujímavé produkty, ktoré určite zaujmú ženy sme pre Vás spísali v samostatnom článku. Aj keď mužom zvyčajne stačí málo, tak sme sa pokúsili odhadnúť, ktoré darčeky by splnili i mužské priania. A čo deťom? Je jasné, že deti majú zvyčajne najväčšiu radosť z nejakej originálnej hračky, ktorú videli v televíznej reklame. Pokiaľ ale už máte deti väčšie alebo chcete hračky vyvážiť praktickým darčekom, tak si prečítajte aj článok s tipmi na darčeky pre deti.

Rodičia, prípadne rodičia partnerov alebo partneriek sú pre niekoho možno najväčším orieškom. Aj im ale môžete pomôcť k zdravším zubom. Čím ďalej väčšej obľube sa teší ústne sprchy. Tie sú vhodné najmä pre osoby so sklonom k zápalom alebo ku krvácaniu ďasien a tiež pomáhajú účinne odstraňovať zubný povlak.

Riešenie pre vopred plánované nákupy aj na poslednú chvíľu

Ak patríte medzi osoby, ktoré nakupujú vianočné darčeky najradšej s niekoľkotýždňovým predstihom, tak pre Vás máme dobrú správu. Vďaka akcii 100 dní na vrátenie tovaru, môžete nakupovať aj darčeky, pri ktorých nie ste si istí, že sa budú páčiť. Po Vianociach ich totiž pokojne pošlite späť a my Vám vrátime peniaze.

Spomeniete si až týždeň pred Vianocami, že Vám ešte nejaký darček chýba alebo nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu patrí k Vášmu životnému štýlu? Tak i Vám pomôžeme. Balíčky totiž doručujeme do druhého dňa. Balíčky si môžete nechať doručiť domov alebo do práce a vybrať si môžete aj to, či k Vám kuriér príde dopoludnia, večer alebo si radšej balíček vyzdvihnete na niektorom z výdajných miest. Prispôsobte si doručenie darčekov, aby ste mali pred Vianocami pokoj.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: