Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Ježiško môže deťom nadeliť aj niečo užitočné

Je jasné, že väčšine detí urobí najväčšiu radosť hračka, o ktorú si napísali. Čas od času je ale potrebné im zaobstarať aj niečo praktické. Čo takto nová kefka s obrázkom? Alebo elektrická kefka prepojená s aplikáciou v šikovnom telefóne? Aj kefka na zuby môže vyniknúť medzi ostatnými hračkami a urobiť vašej ratolesti radosť.

Ježiško môže deťom nadeliť aj niečo užitočné
Ježiško môže deťom nadeliť aj niečo užitočné

Ježiško by mal deťom priniesť to, čo si naozaj želajú. Na zozname detských želaní zvyčajne figurujú hlavne hračky. Pokiaľ si vôbec nejaké dieťa napíše o novú zubnú kefku, tak je to skôr zázrak. To ale neznamená, že nemôžete deťom novú a krajšiu kefku zaobstarať. Vďaka obrázkovým motívom medzi ostatné darčeky zapadne a treba si ju aj na prvý pohľad obľúbi.

Veselé farby a obrázky pre tých najmenších

Deti do troch rokov by mali používať klasické manuálne kefky. Áno, môžete deťom kúpiť nudnú jednofarebnú kefku. Dnes už sú ale k dispozícii rôznofarebné kefky s veselými obrázkami. Takáto kefka už sama o sebe môže byť skvelým parťákom Vašej ratolesti pri čistení zubov. Nestačí taká kefka ako motivácia k čisteniu zubov? Pre súťaživé deti prikúpte presýpacie hodiny s detským motívom, alebo držiak na kefku so zvieratkom. Presvedčiť deti k pravidelnému čisteniu potom môže byť ešte jednoduchšie.

Niečo nové pre staršie deti

Ozvláštniť ústnu hygienu môžete pri deťoch od troch rokov. Pre ne už totiž môžete zaobstarať elektrickú zubnú kefku. Tá nielenže uľahčuje čistenie zubov, čo ocenia deti, ale zároveň ich časovač prinúti k tomu, aby v kúpeľni trávili dostatočne dlhý čas. Chlapčenské aj dievčenské varianty sú k dispozícii pri značke Oral-B. Ich hlavice sú ozdobené motívmi z obľúbených rozprávok a filmov. Novo si môžu polepiť aj rukoväť jednou zo štyroch samolepiek.

Radšej by ste zvolili sonickú kefku? Dlhodobou jednotkou je kefka Philips Sonicare. Tiež ponúka polepenie rukoväte. Navyše ju ale môžete prepojiť s aplikáciou v smartfóne. Tam na deti čaká parťák Sparkly, ktorý im ukazuje, ako dobre si čistí zuby.

Sonickú kefku za veľmi priaznivú cenu tento rok predstavila aj značka Sencor. Vyberať môžete z troch farieb: ružovej, modrej a zelenej. Hlavice kefky sú potiahnuté gumou, aby boli šetrné k okolitým zubom.

Nákupy bez starostí

Bojíte sa, že sa rozhodne elektrickú kefku Vášmu dieťaťu kúpiť ešte niekto ďalší? U nás máte istotu, že keď sa to stane, tak môžete tovar vrátiť až 100 dní od nákupu. Darček tak môžete kúpiť s dostatočným predstihom a napriek tomu sa netrápiť, že by Vám doma jedna detská kefka ostala nazvyš.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu