KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

1 600+ ľudí prikúpilo

Vianočná výzdoba patrí aj do kúpeľne. Ako na to?

Len čo zavonia prvý studený jesenný vietor, je–to–tu. V hlave spisujete vianočné zoznamy, v ušiach zapnuté koledy, zababušenie do červeného huňatého svetra. Že ste vianočný blázon? My tiež! A preto si dovoľujeme pozvať vianočnú náladu aj do vašej kúpeľne.

Vianoce, Vianoce prichádzajú, pusťme ich do kúpeľne ♡
Vianoce, Vianoce prichádzajú, pusťme ich do kúpeľne ♡

Škoricové máámenie

Vôňu škorice, vanilkového cukru, perníčkov, to všetko si spájame s kuchyňou. Škoricu ale nájdete aj v originálnych kúpeľniach – a neverili by ste, ako rýchlo vám zachutí. Náš tip? Škoricová zubná pasta Ohlalá. Božsky vyzerá, ešte lepšie chutí.

Skvelú škoricovku ale majú aj prírodnú Ben&Anna, bez penidiel a fluoridov ju zoženiete od Himalaya a so štipkou mäty tiež od Marvis.

Najvianočnejšie kefky

Vymeniť kefku za vianočné dáva zmysel hneď dvakrát – každý deň ráno a večer vás roztomilý vzhľad trochu poteší. A ten druhý dôvod? Po každej infekčnej chorobe by ste mali zubnú kefku vymeniť za novú, znížite tým riziko recidívy. A bohužiaľ, okrem zvarákov, darčekov a cukroviniek je zima aj obdobím chrípok a angín.

Tento rok nám padli do oka tieto luxusne vianočné kefky od Curasept Luxury Gold. Možno by sa vám ale hodila skôr celá vianočná sada pre náročných? 🤩

Ostré ako zázvor

A keď už sme pri tých chorobách. Zázvor – všeliek neduhov, však? Skúste ho tentoraz pustiť aj do kúpeľne, garantujeme vám, že sa dočkáte hneď dvojitého osvieženia. Mimochodom, zázvorové pasty často vyhovujú tým z vás, ktorí bojujete s nechutenstvom (napríklad skraje tehotenstva). O dôvod viac zázvor vyskúšať. Náš tip? Matovo-zázvorová od Marvisu pretiahne dych ako žiadna iná!

A ak sa na takúto drsnú pastu necítite, dajte šancu ústnej vode. krásne zlatá od Listerine alebo radšej kapitánsku exotiku? 🌴

Vianočná nálada nasatá? Potom odporúčame rovno prejsť na darčekového sprievodcu, kde sme pre vás pripravili tie najoriginálnejšie darčekové kategórie v lige ústnej hygieny.


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu