Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vyhrajte balíček pre zdravšie a žiarvejšie zuby! SÚŤAŽ SKONČILA!

Zdravý a žiarivý úsmev je snom asi každého. Radi sa o svoje zuby staráte, alebo chcete vyskúšať produkty, ktoré Vám pomôžu zo zubov odstrániť povrchové škvrny? Tak si nami zasúťažte a vyhrajte jeden z troch balíčkov v hodnote 57 €. Ako môžete vyhrať a čo konkrétne v balíčku nájdete?

Pretože Vám takto pred Vianocmi chceme urobiť radosť, pripravili sme pre Vás súťaž o tri balíčky pre Vaše zdravšie zuby v celkové hodnote 170 €. Poďte si s nami spríjemniť sychravú jeseň.

Čo môžem vyhrať?

Chceme Vám dopriať ako výhru tie najlepšie a najobľúbenejšie produkty. Preto v balíčku nájdete kefky Curaprox, bieliace zubné pasty Opalescence a Swisdent. Pripravili sme aj škrabky na jazyk Curaprox a pre podtrhnutie sviežeho dychu prihodíme aj ústnú vodu Listerine a žúvačky a pastilky Miradent Xylitol. Dostanete skrátka všetko pre Vaše dokonale vyčistené zuby a svieži dych.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Základom je si odhadnúť, koľko klasických manuálnych kefiek sme odoslali našim zákazníkom v balíčkoch v priebehu októbera. A to vrátenie tých detských. Výherný balíček získajú tri najbližšie tipy.

Svoje tipy píšte do komentárov pod týmto článkom. A nezabúdajte zadať svoj email, aby sme Vás mohli v priepade, že bude Váš tip patrit medzi najbližšie, kontaktovať :-). Suťažiť môžete až do nedeľnej polnoci 12.11. 2017.

Prajeme veľa šťastia!

Úplné podmienky súťaže nájdete tu.

Edit 13.11.2017: SÚŤAŽ SKONČILA! VÍŤAZE BUDEME V NAJBLIŽŠEJ DOBE KONTAKTOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM EMAILU. 

Ďakujeme všetkým, ktorý sa do súťaže zapojili. Správna odpoveď byla 687 predaných zubných kefiek za mesiac október 2017 :-)


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: