KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Andrea: podstúpim bielenie zubov #navlastnukozu

Úsmev ako z reklamy? Nie je to nutnosť. Ale mať pekné biele zuby, to je túžbou nejedného z nás. Testujem väčšinu noviniek, ktoré sa dostanú k nám na sklad. Kefky, pasty, vody. A keďže som nikdy nebola s farbou svojich zubov úplne spokojná, rozhodla som si ich po konzultácii s dentálnou hygieničkou vybieliť.

Bielenie zubov DentalCare CB
Bielenie zubov DentalCare CB

Odtieň zubov ovplyvňuje mnoho vonkajších vplyvov, ale svojím spôsobom aj genetika. Zuby nám skrátka nejaké narastú a často je stály chrup oveľa tmavší a žltší než ten mliečny. A ak sa nám farba zubov nepáči, môžeme zvoliť len jednu cestu. Spoľahnúť sa na odborníkov a podstúpiť bielenie zubov.

Čo ma čaká?

Mojou dentálnou hygieničkou je Lucie Přibylová DiS. z kliniky DentalCare v Českých Budějoviciach. Z nášho webu ju už poznáte, pretože s nami vytvára časť odborných článkov. Po zhodnotení stavu chrupu, súčasnej farby a konzultácii o výslednom odtieni sme sa rozhodli pre kombinovanú metódu bielenia. Čaká ma teda 14 dní bielenia zubov doma a následne bielenie v ordinácii počas jednej návštevy.

Najčastejšie otázky a odpovede, ale aj sledovanie celého procesu

Keď už niečo také podstupujem, chcem vám maximum z toho odovzdať. Z bielenia zubov máme často obavy. Nepoškodí mi zubnú sklovinu? Budem bojovať s citlivosťou? A čo výsledky, sú isté? Aj ma odpovede na tieto otázky zaujímali. Ak zaujímajú aj vás, sledujte náš Facebookový alebo Instagramový profil. Odo dneška budeme každý deň vo stories zodpovedať jednu z najčastejších otázok o bielenie zubov. Budem tam ale popisovať celý proces, svoje pocity a tiež stav zubov. Tešiť sa môžete aj na porovnávaciu fotku pred a po, aby ste videli, aké výsledky možno dosiahnuť. A ak budete mať nejakú doplňujúcu otázku, tak sa neváhajte opýtať.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu