Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Spoločnosť Curaden Healthcare, ktorá distribuuje produkty značky Curasept, vznikla v roku 2001 a okamžite začala udávať tempo trhu s prostriedkami na ústnu hygienu. Curaden Healthcare sa snaží ponúknuť inovácie z pohľadu ako chemického, tak mechanického riešenia čistoty zubov a celej ústnej dutiny.

Zloženie

Zubné pasty a ďalšie prípravky značky Curasept obsahujú špeciálnu zložku chlórhexidín, ktorý ničí baktérie zubného povlaku a tak obmedzuje tvorbu zubného kazu. V kombinácii s fluoridom sodným s preukázateľnou účinnosťou redukuje chlórhexidín tvorbu povlaku a podporuje odolnosť zubnej skloviny.

Prečo práve Curasept?

Okrem toho, že prípravky Curasept odstraňujú zvyšky jedla z úst po každom jedle a zaručujú tak kompletnú ústnu hygienu, osviežujú dych a eliminujú nepríjemné pachy. Zabraňujú zápalom ďasien a ďalším ochoreniam spojeným so zubami a ústami. Je doporučovaná pre ľudí s protézami a ortodontickými zariadeniami. Zubné pasty a ústne vody sú vhodné ako prevencia pred pooperačnými komplikáciami.

Na výber je viac druhov zubných pást s označeniami ADS 705, ADS 712, ADS720. Pre lokálnu starostlivosť o ďasná možno použiť zubné gély označením <a href="/curaprox-curasept-ads-310-gel-30ml" curaprox-curasept-ads-310-gel-30ml"="" data-cke-saved-href="/curaprox-curasept-ads-310-gel-30ml">ADS 310 alebo ADS 350. Ako doplnok starostlivosti o ústnu dutinu ponúka značka Curasept tiež ústne vody s obsahom chlórhexidínu ADS 205, ADS 212 a ADS 220


Všetky produkty značky Curasept

Hodnotenie zákazníkov

Veľmi nás to mrzí, ale práve teraz tu nie sú žiadne produkty.