Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Curasept

Spoločnosť Curaden Healthcare, ktorá distribuuje produkty značky Curasept, vznikla v roku 2001 a okamžite začala udávať tempo trhu s prostriedkami na ústnu hygienu. Curaden Healthcare sa snaží ponúknuť inovácie z pohľadu ako chemického, tak mechanického riešenia čistoty zubov a celej ústnej dutiny.

Zloženie

Zubné pasty a ďalšie prípravky značky Curasept obsahujú špeciálnu zložku chlórhexidín, ktorý ničí baktérie zubného povlaku a tak obmedzuje tvorbu zubného kazu. V kombinácii s fluoridom sodným s preukázateľnou účinnosťou redukuje chlórhexidín tvorbu povlaku a podporuje odolnosť zubnej skloviny.

Prečo práve Curasept?

Okrem toho, že prípravky Curasept odstraňujú zvyšky jedla z úst po každom jedle a zaručujú tak kompletnú ústnu hygienu, osviežujú dych a eliminujú nepríjemné pachy. Zabraňujú zápalom ďasien a ďalším ochoreniam spojeným so zubami a ústami. Je doporučovaná pre ľudí s protézami a ortodontickými zariadeniami. Zubné pasty a ústne vody sú vhodné ako prevencia pred pooperačnými komplikáciami.

Na výber je viac druhov zubných pást s označeniami ADS 705, ADS 712, ADS720. Pre lokálnu starostlivosť o ďasná možno použiť zubné gély označením <a href="/curaprox-curasept-ads-310-gel-30ml" curaprox-curasept-ads-310-gel-30ml"="" data-cke-saved-href="/curaprox-curasept-ads-310-gel-30ml">ADS 310 alebo ADS 350. Ako doplnok starostlivosti o ústnu dutinu ponúka značka Curasept tiež ústne vody s obsahom chlórhexidínu ADS 205, ADS 212 a ADS 220


+ Viac o značke Curasept

Spoločnosť Curaden Healthcare, ktorá distribuuje produkty značky Curasept, vznikla v roku 2001 a okamžite začala udávať tempo trhu s prostriedkami na ústnu hygienu. Curaden Healthcare sa snaží ponúknuť inovácie z pohľadu ako chemického, tak mechanického riešenia čistoty zubov a celej ústnej dutiny. Zloženie Zubné pasty a ďalšie prípravky značky Curasept obsahujú špeciálnu zložku chlórhexidín


+ Viac o značke Curasept