KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

4 tony starostlivosti o chrup vám prajeme aj do ďalšieho roka

  • 29. decembra 2021

Rok sa s rokom zišiel, začína niečo nové, lúčime sa a vstupujeme do lepších zajtrajškov... Tiež nemáte náladu na klišé? Nebojte, my sa im oblúkom vyhýbame. Namiesto toho pripomenieme tri zásadné témy, ktorým sme sa tento rok venovali. Neutiekla vám nejaká z nich?

PF 2022
PF 2022

Po prvé: pustili sme sa do medzizubného čistenia

Chceli sme dokázať, aké je medzizubné čistenie jednoduché – snáď okrem prvých pár dní, než si ďasná zvyknú. A tak sme ho ukázali a prešli, pekne deň po dni a krok po kroku. Od výberu vhodnej veľkosti medzizubnej kefky, zavádzania medzi zuby, až po to, ako spoznať dosluhujúcu kefku. Ak ste náš týždenný seriál na Facebooku nestihli, mrknite sa na článok.

Po druhé: lockdown nelockdown, bielili sa zuby

Naša Andrea túžila po krásne bielych zuboch. Kto z nás po nich tiež v skryte duše neprahne! Nakoniec sa odhodlala, plácla cez vrecko (niekoľkokrát kvôli lockdownom odsunula termín) – a nakoniec naozaj podstúpila tzv. kombinovanú techniku bielenia. Ak tiež nie ste spokojní s odtieňom svojho chrupu, mrknite sa, ako vyzerala cesta za tým o tri odtiene svetlejším. Dopredu môžeme povedať: občas bolo nutné zaťať zuby, ale výsledok stojí za to!

Po tretie: vzali sme kefky na výlet

Možno ste si všimli, možno nie, ale jeseň sme využili na osvetu. Zatiaľ čo domácu starostlivosť o chrup už zvládame celkom svedomito, ukazuje sa, že akonáhle vytiahneme päty von, ústna hygiena akoby prestala existovať. Preto sme vzali zubné kefky (a vôbec všetky zubné potreby) kempovať, rybárčiť, na svadobnú cestu, so sebou do posilňovne aj na jesenný výlet na bicykloch. Ako sa vám jesenné cestovanie páčilo?

Delo sa toho oveľa viac, však sa pozrite do Magazínu. Teraz už ale nebudeme zdržiavať: zostáva posledná neznáma. Prečo sme vám v úvode priali práve 4 tony starostlivosti o chrup? Spočítali sme, že vašej najobľúbenejšej zubnej pasty, sme v roku 2021 predali práve bez mála štyri tony. A to je už vážené prianie

Tím Nazuby


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu