Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Neotrepané tipy na darčeky pre deti od cumlíka po vodičák

  • 24. októbra 2021

Plyšáci, stavebnice, hry, oblečenie. Nič proti klasike, ale veľa takých darčekov deti dostanú od kamarátov, prarodičov a tetičiek. Preto nie je na škodu nariediť ich niekoľkými užitočnejšími. Poradíme, ako i praktické darčeky vybrať tak, aby pôsobili hravo a deťom spravili radosť.

Darčeky pre deti
Darčeky pre deti

Deti, technológia a zubné kefky?

Deti, technológia a zubné kefky?

Stavíte na elektrické čistenie? Alebo zostanete pri manuálnom? To záleží samozrejme len na vás. Elektrické kefky deti ľahšie zabavia, takže sa možno zbavíte každodenného prehovárania na čistenie. Vhodné sú pre deti od 3 rokov, vždy ale dbajte na nastavenie jemného režimu – a to nielen pri populárnych Philips Sonicare for Kids, ale aj pri Oral-B Vitality Kids.

Ani obyčajné kefky ale nemusia byť tak celkom obyčajné. Všetky, ktoré u nás nájdete, splňujú kritéria správnej detskej kefky: vlákna sú jemnejšie, dostatočne husté, rovne zastrihnuté. Tým pádom už stačí len vybrať zábavný motív (krokodíla, opičku, hrocha?) a spraviť deťom z kúpeĺne hotovú džungľu.

Či už to priznajú alebo nie, pre dospievajúcich je vzhľad dôležitá téma. A vy v tej dobe máte poslednú šancu ich vybaviť pomôckami pre zdravé zuby. Medzi obľúbencov teenagerov patria šetrné kefky Philips Sonicare for Teens – ku každému je pribalené praktické cestovné puzdro, v prevádzke vydržia až dva týždne a prvých 14 dní čistenia postupne zvyšujú intenzitu čistenie pre ľahšie navyknutie na elektrické čistenie. Radosť spravia tiež zubné pasty v neobvyklých príchutiach od značky Marvis.

Ale nezostávajme povrchní. Možno vám doma rastie environmentálny nadšenec. Takému by spravila radosť naša limitovaná súprava udržiteľných kúskov. V nej nájde napríklad kompostovateľnú kefku z bukového dreva a zubnú pastu bez fluoridov, netestovanú na zvieratách a v sklenenej dóze. (A ďalšie tri prekvapenia.)

Tieto tipy na darčeky oceníte skôr pre najmenšie prírastky niekoho dalšieho, než ako vianočný darček pre svoje nemluvňa. Ale nedá nám ich nezmieniť. Máme totiž krásnu Curaprox súpravu v 3 farbách (ružová, modrá, mint). Obsahuje všetko, čo novopečená mamička pre novorodenca potrebuje. Ešte bohatšia je potom súprava nielen na zúbky od Jack N' Jill.


Hľadáte ďalšiu inšpiráciu?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: