Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Sensodyne je značka zubných pást a ďalších prostriedkov udržujúcich zdravú ústnu dutinu. Spoločnosť bola založená už v roku 1907 a zubná pasta bola prvýkrát uvedená na trh o 54 rokov neskôr. V súčasnosti je značka Sensodyne prezentovaná ako zubná pasta poskytujúca kompletnú ochranu, ktorá chráni pred kyselinami zmäkčujúcimi zubnú sklovinu a pred účinkami zubnej erózie.

Zloženie

Všetky druhy zubných pást Sensodyne (Pronamel, Rapid, Repair & Protect, Whitening Kompletní ochrana, No Fluoride, Multi Care, Fresh Mint, True White) sú vyvíjané za účelom zmierňovania bolesti zubov a pozitívnych účinkov dosahuje vďaka trom zložkám, ktoré sú do pást dávané.

  • Dusičnan draselný depolarizuje nervy a nervové impulzy sú preto znecitlivené.
  • Octan strontnatý má podobnú chemickú štruktúru ako vápnik a dokáže tak stratený vápnik čiastočne nahradiť. Dochádza tak k zastaveniu pohybu tekutiny v kanálikoch, ktorý je normálne príčinou bolesti.
  • Novšie produkty Sensodyne obsahujú tzv. bioaktívne sklo nazývané ako NovaMin, ktoré reaguje pri kontakte s vodou alebo slinami a dokáže ochrániť obnaženú zubovinu.

Prečo práve Sensodyne?

Prostriedky Sensodyne na ochranu zubov a ďasien sú vyrobené tak, aby pomohli opraviť citlivé miesta v ústach prostredníctvom prirodzených stavebných zložiek zubov. Okrem zubných pást a ústnych vôd sa Sensodyne zaoberá tiež výrobou kefiek s jemnými nylonovými vláknami so zaoblenými koncami. Kefky Sensodyne odporúčajú lekári k dôkladnému, ale šetrnému čisteniu zubov s obnaženými krčkami.


Keď nechcete siahnuť vedľa