Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

SoWash

Inovatívne a efektívne výrobky so zárukou ľahkého používania. To všetko ponúkajú produkty značky SoWash, ktoré patria spoločnosti WaterPowered. Táto spoločnosť sa snaží poskytnúť Vám výrobky, ktoré majú vysoké štandardy kvality a zároveň sú za priaznivé ceny.

Prečo práve SoWash?

Pokiaľ si potrpíte na originálne prevedenie tradičných výrobkov, potom je pre Vás SoWash to pravé. Ľahká manipulácia, žiadne zbytočné prístroje a praktické používanie. To všetko ponúka ústna sprcha SoWash, ktorú môžete pohodlne prirobiť na vodovodnú batériu a ihneď začať využívať tlak vody. Táto zubná sprcha na kohútik nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu, je tichá a prúd vody ľahko regulujete pomocou vodovodnej batérie. Ak potrebujete odstrániť viac povlaku z medzizubných priestorov, sú v ponuke nadstavce, ktoré prúd vody stenčia a vy tak odstránite viac povlaku aj z týchto ťažko dostupných miest. Stavte na jednoduchosť a originalitu s dentálnou sprchou SoWash.


+ Viac o značke SoWash

Keď nechcete siahnuť vedľa

Inovatívne a efektívne výrobky so zárukou ľahkého používania. To všetko ponúkajú produkty značky SoWash, ktoré patria spoločnosti WaterPowered. Táto spoločnosť sa snaží poskytnúť Vám výrobky, ktoré majú vysoké štandardy kvality a zároveň sú za priaznivé ceny. Prečo práve SoWash? Pokiaľ si potrpíte na originálne prevedenie tradičných výrobkov, potom je pre Vás SoWash to pravé. Ľahká manipulác


+ Viac o značke SoWash