Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

TOP 3 sonické kefky do 75 €

Dostatok funkcií, pekný dizajn, kvalitné spracovanie a zároveň prijateľná cena. To sú kritériá pre väčšinu z nás, ak sa ešte len rozhodujeme, akú elektrickú kefku si kúpime.

TOP 3 sonické kefky
TOP 3 sonické kefky

Málokto chce na prvý pokus investovať príliš vysokú čiastku, pretože ešte nevieme, či nám čistenie elektrickou kefkou bude vyhovovať. Preto sme vybrali tri sonické kefky, ktoré podľa nás patria k tým najlepším voľbám v nižšej cenovej hladine.

1. Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000

Pre nás praktický víťaz v kategórii sonických kefiek do 75 €. Prečo? Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 je ľahká, tichá kefka, ktorá sa príjemne drží a čistí tak šetrne, že je ideálna práve pre začiatočníkov v elektrickom čistení. Vybrať si k nej môžete stredne mäkké alebo mäkké hlavice, takže je vhodná aj pre osoby s citlivými zubami. Chcete väčšiu intenzitu čistenia? Nastavte si režim White. Na výber máte z troch farieb – ružovej, bielej a svetlo sivej.

Z dojmov pri používaní:

  • Andrea: „Tak o tomto som schopná povedať, že to je jedna z najtichších kefiek. Super, že má jemnú hlavicu.“
  • Lucie: „No tak tá farba je parádna. Veľmi jemne čistí a pritom mi nepríde, že by na zuboch zostával plak.“
  • Jana: „Za tú cenu super kefka! Je veľa ľahký, takže dobrá voľba aj pre pubertiakov.“

2. Philips Sonicare ProtectiveClean 4300

Naša obľúbená zlatá stredná cesta vhodná nielen pre začiatočníkov ale aj teenagerov. U kefky Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 si môžete nastaviť nižšiu intenzitu čistenia a spolu s jemnou hlavicou tak poskytnúť zubom dostatočne šetrnú starostlivosť. V začiatkoch oceníte rozhodne aj senzor tlaku, ktorý vás upozorní vždy, keď budete na kefku príliš tlačiť. Dostupný je v čiernom, svetlo modrom a tmavo modrom prevedení.

Naše skúsenosti z testovania:

  • Hanka: „Pre mňa je to zlatá stredná cesta, v začiatkoch som veľa ocenila tú nižšiu intenzitu čistenia.“
  • Martina: „Ja ho milujem! Celkom lacná varianta, ktorá ale vyčistí zuby dokonale. Musím vyskúšať ešte ďalšie druhy hlavíc.“

3. Dr. Mayer GTS2085

Menej známe značky elektrických kefiek zvyčajne ponúkajú modely s viacerými funkciami za nižšie ceny. Presným príkladom je kefka Dr. Mayer GTS2085. Disponuje 5 režimy čistenia, pričom si pamätá posledný zvolený, má klasický časovač, ktorý vás upozorní každých 30 sekúnd a po dvoch minútach sa kefka sama vypne. To všetko sú často vlastnosti rádovo drahších modelov. Hlavice kefky sú menšie než u predchádzajúcich dvoch typov, môžu tak vyhovovať tým, ktorí majú menšie ústnu dutinu.

A čo na neho hovorí náš tím?

  • Michal: „Toto vyzerá dosť dobre, veľmi ľahký a tá menšia hlavica je super. Trochu horšia stabilita, ale to nie je na závadu.“
  • Monika: „Vyhovuje mi, že sa po čistení vypne a ešte nemusím pri ďalšom čistení hľadať režim čistenia. Za tú cenu super!“

Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu