Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vybieľte si zuby v pohodlí domova pomocou bieliacich pásikov

Patríte medzi osoby, ktoré túžia po žiarivo bielom úsmeve, ale bieliace pasty Vám nepomáhajú? Veľmi jednoduché použitie a viditeľné výsledky poskytujú bieliace pásiky. Bielenie s nimi zaberie málo času a výsledky môžete pozorovať už po prvom týždni používania.

Bielenie zubov
Bielenie zubov

Dosiahnite žiarivejší úsmev vďaka bieliacim pásikom. Ich použitie je jednoduché, a pritom výsledky môžete pozorovať už po prvom týždni používania. Skutočný bieliaci efekt bieliacich pásikov zaručujú rovnaké účinné látky, ktoré používajú zubári pri profesionálnom bielení zubov.

Máte pocit, že bieliace pasty na Vašich zuboch nezanechávajú žiadne viditeľné účinky? Bieliace pásiky sú navrhnuté tak, aby účinné látky udržali v čo najtesnejšom kontakte s Vašimi zubami. Preto sú v odstraňovaní pigmentácie zubov oveľa účinnejšie aj ako najlepšie bieliace zubné pasty. Niektoré bieliace pásiky majú vysokú koncentráciu účinných látok, a tak odstránia aj škvrny pod zubnou sklovinou. Vďaka tomu sa zbavíte nevzhľadného nažltlého odtieňa Vašich zubov.

Ako používať pásiky na bielenie zubov?

  1. Práve jednoduché používanie je snáď najväčším plusom bieliacich pásikov. Aj napriek tomu je ale potrebné, aby ste sa pri ich používaní riadili predovšetkým priloženým návodom. Ak nájdete v balení pásiky v dvoch veľkostiach, tak sa všeobecne odporúča použiť väčší pásik na horné zuby.
  2. Pri aplikácii pásika na zuby dbajte najmä to, aby ste sa nedotkli lepivej strany s bieliacim gélom. Najlepšie je postupovať ako pri nalepovaní klasickej náplaste. Páska obvykle presahuje cez hranu zubov, preto túto časť jednoducho pretiahnite cez hryzacie plôšky zubov a na zadnú stranu chrupu.
  3. Ako dlho pásiky na zuboch nechať, sa dočítate vždy na obale výrobku. Túto dobu ale nikdy neprekračujte. Akonáhle doba ubehne, pásiky zo zubov odstráňte a zuby vyčistite, aby ste odstránili zostávajúci gél.
  4. Ak máte citlivé zuby, použite pastu na citlivé zuby, ak nie, tak použite niektorú z bieliacich zubných pást s obsahom peroxidu.
  5. Pre naozaj viditeľné vybielenie postup zopakujte niekoľko dní po sebe.

Bieliace pásiky na zuby dnes už nie sú úplne voľne predajné. Ak ich teda chcete k vybieleniu zubov používať, informujte sa u svojho zubného lekára alebo dentálnej hygieničky, u ktorých si prípadne pásiky môžete aj objednať. Na udržanie výsledkov bielenia bieliacimi pásikmi na zuby používajte niektorú z bieliacich zubných pást od renomovaných značiek ako je Swissdent, Opalescence alebo Yotuel. Radosť zo žiarivo bieleho úsmevu si tak budete môcť užívať dlhšie.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu