Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Najlepšie darčeky pre tých, čo „už majú všetko“

  • 3. novembra 2021

„Ja nič nechcem, už mám všetko.“ Tak na túto vetu sa prosím pripravte, pretože v nasledujúcich týždňoch ju budete počuť nespočetnekrát. Tiež vám lezie na nervy už na prvý raz? Tento rok svojich máme-všetko blízkych konečne dostanete. Z našich tipov totiž určite vyberiete niečo, čo ešte nemajú.

Už majú všetko
Už majú všetko

Medzizubnej starostlivosti nikdy nie je dosť

Vyhýbať sa medzizubným kefkám je doslova o zuby, výhovoriek ale máme plnú pusu: „Používam zubnú niť, moje zuby sú príliš krivé, používanie mi nie je príjemné…Medzizubie tvorí asi 40 % plochy zubov a pokiaľ sa mu nevenujeme, kazy a iné problémy skôr alebo neskôr prídu. Uznávame, že ústna sprcha nie je darček, z ktorého bude obdarovaný skákať radosťou po strop – aspoň nie hneď. Ale už po prvej návšteve zubného lekára čakajte ďakovný telefonát a možno kyticu ruží. Naviac ju zaobstaráte už od 40 eur.

TIP: Teraz spravíme reklamu sami sebe. Tentorok sme nechali vyrobiť jedinečné stojančeky na medzizubné kefky. Stojančekov na trhu veľa neexistuje, takže pre tých, ktorí medzizubné kefky používajú a pohadzuje všade možne, to bude dar z nebies. Sú vyrobené v Česku v malovýrobe, materiál je odolný proti pliesňam a zvládne i umývanie v umývačke. Bezprácny a vďačný darček pre každého, kto má medzizubné kefky vo viečku od ústnej vody.

Gin & tonic? Tento rok v zubnej paste

Nemôžeme si pomôcť, ale balíček originálnych zubných pást je dokonalý darček pre kohokoľvek. Uznávame, že nájsť tú pravú orechovú (alebo snáď pistáciovú?) medzi 600 druhmi je o nervy. Preto pre vás vytiahneme tie za nás najoriginálnejšie príchute, na ktoré budú vaši blízki vyvaľovať oči:

Darčekové súpravy pre objaviteľov

Nakupovanie darčekových súprav zo zúfalstva je minulosťou! My sme im vdýchli druhý život – zozbierali sme naše odskúšané a milované kúsky, vybrali ich tak akurát (mať zásoby desiatich zubných pást asi nepotrebuje nikto z nás) a naaranžovali ich do krásnych darčekových krabičiek. Naviac pre dospelých ich je len 6 typov, takže sme vám výber zúžili naozaj na minimum.

Prečítajte si tiež: Najlepšie darčeky pre tých, ktorí „sú už predsa veľmi starí“ a Najlepšie darčeky pre tých, čo dopredu hlásia „hlavne nič drahého“


Hľadáte ďalšiu inšpiráciu?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: