Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Najlepšie darčeky pre tých, ktorí dopredu hlásia „hlavne nič drahého“

  • 13. decembra 2021

„Niečo si dáme, ale hlavne nič drahého,“ uisťujeme sa vzájomne. Maličkosti a drobné pozornosti kraľujú vianočným firemným večierkom, stretnutiam s kamarátmi na punči alebo zhromaždeniam príbuzenstva. Nákupy pozorností často necháme na poslednú chvíľu. Niet divu, že sa ich kolorit už pár rokov nevymanil z bludného kruhu kníh, čokolád a dobrých fliaš. Poďte to tento rok trochu okoreniť!

Hlavně nič drahého
Hlavně nič drahého

Dárky pro kolegy a kamarády

Nazhromaždili sme na jedno miesto niekoľko maličkostí, ktoré za pár korún spravia veľkú parádu. A aby to malo trochu štábnej kultúry, roztriedili sme všetky nálezy do tematických kategórií. Keď vyberiete dve tri k sebe, máte originálny a finančne dostupný darček behom chvíľky.

Pre milovníkov prírody

Švédska značka The Humble (v preklade pokorný) ponúka všetko dostupné prírodné vybavenie. My sme pre vás vybrali vegansku zázvorovú zubnú pastu, k nej parádnu bambusovú kefku s mäkkými vláknami (a k nej napríklad i bambusové puzdro). A pokiaľ sa chcete trochu rozšúpnuť, prihoďte ešte škoricovú zubnú niť. The Humble patrí medzi našich obľúbencov pre udržiteľnosť a poctivé spracovanie. Uvidíte sami!

Pre hollywoodsku hviezdu

Zubné pasty Beverly Hills? Uisťujeme vás, že až uvidíte obaly, roztancujete sa ako na diskotéke v 90. rokoch. Perfektne k nim bude ladiť jedna z hustých a jemných kefiek od Curaproxu v čiernej edícii. A čo takto trochu zlata? Najviac ho nájdete v súprave Curasept Luxury Gold. Posledný tip je žiarivo farebný: koncentrát ústnej vody od Marvisu, ktorá v ústach dokáže hotové zázraky. Chuť je naozaj božsky svieža.

Pre nadšencov dizajnu a limitiek

Keď neviete, čo ďalej, prihoďte do darčekového balíčku dizajnové kefky. Že zubná kefka nie je skutočný vianočný darček? Tak to ste nevideli limitované edície od Curaproxu, eko kefky v skle od Ecoheart alebo futuristický Bluem. Možno stále neveríte, ale také trojbalenie Curaproxov patrí medzi náš vôbec najpredávanejší tovar počas Vianoc.

Čítajte tiež: Najlepšie darčeky pre tých, ktorí sú „predsa už veľmi starí“ a Najlepšie darčeky pre tých, čo „už majú všetko“ 


Hľadáte ďalšiu inšpiráciu?


Hana Všetečková
autor článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu

Mgr. Andrea Ivaničová
garant obsahu

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

S článkom súvisí: