Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Novinky v sortimente za marec a apríl

V rozširovaní sortimentu nás nič nezastaví. Preto aj počas karantény pribúdali na našom webe nové značky. Bolo ich hneď niekoľko, najmä išlo o klasické zubné kefky, ale pribudli aj ostatné pomôcky a nejaké pasty. Tak si o nich poďte niečo prečítať.

Novinky
Novinky

Už pred nejakou dobou ste si mohli všimnúť, že rozširujeme sortiment o tovar, ktorý je viac naklonený prírode. Začalo to značkou The Humble, cez Biomed a Urtekram. A pokračujeme ďalej.

Zubné kefky Biobrush a Curanatura

Dvojica kefiek, ktoré by mali byť prírodne rozložiteľné. Biobrush je zástupcom kefiek vyrobených z bioplastov. Po odstrihnutí hlavičky by sa v priemyselných kompostéroch mala rozložiť do 90 dní. Curanaturabambusové kefky. Dostupné sú varianty s bambusovými, uhlíkovými a klasickými nylonovými vláknami. Bambusové vlákna nás príjemne prekvapila, sú príjemne mäkká a pri čistení nedráždi ďasná.

Dlho očakávané kefky Spokar

Po kefkách Spokar u nás bol dlho dopyt. Stále sme váhali najmä s ohľadom na kvalitu vlákien. Tento rok sme sa ale rozhodli kefky otestovať a tie podľa nás najlepšie sme zaradili do sortimentu. Preto u nás aktuálne nájdete jeden typ kefiek v troch tvrdostiach.

Širšia ponuka produktov The Humble

Zubné pasty The Humble si nás i vás získali. Stavili sme preto na rozšírenie sortimentu o ďalšie produkty tejto značky. V ponuke novo nájdete niekoľko veľkostí medzizubných kefiek s bambusovou rukoväťou. Pre čistenie medzizubných priestorov kdekoľvek máme špáradlá flosspic a pre priaznivcov zubných nití máme štyri druhy a nájdete medzi nimi aj nite s citrónovou alebo škoricovú príchuťou.

Prírodné produkty Ben & Anna

Značka Ben & Anna má nielen krásne obaly, ale ponúka najmä prírodné produkty. Ich tri zubné pasty a dva druhy zubných púdrov majú sklenené obaly, ktoré môžete doma opakovane využiť. Pre zachovanie hygieny sa pasty z kalíškov dávajú na kefku pomocou bambusové špachtličky, ktorá je súčasťou balenia.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu