Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Opalescence

Už viac ako 20 rokov funguje značka Opalescence na poli bielenia zubov, pričom sa snaží o čo najbezpečnejší a najefektívnejší možný spôsob. Značka Opalescence ponúka kompletný rad produktov na bielenie zubov vyrobených na základe desaťročia vedeckého výskumu a špičkových inovácií.

Zloženie

Bieliace pasty a gély značky Opalescence obsahujú karbamid peroxidu, ktorý je výrazným činiteľom v oblasti prevencie zubného kazu. Dôležitou zložkou je aj xylitol, ktorý má priaznivé účinky na zubnú sklovinu. Aby neboli zuby počas bielenia dehydrované, obsahujú produkty pomerne vysoké percento vody.

Prečo práve Opalescence?

Produkty radu Opalescence sú ľahko dosiahnuteľným a cenovo dostupným prostriedkom na vybielenie zubov. Bieliace zubné pasty aktívne pôsobia proti vzniku zafarbenia a minimalizujú vznik zubného kameňa. Sú praktické predovšetkým z toho dôvodu, že odstraňujú povrchovú pigmentáciu a zároveň nebrúsia sklovinu.

Na domáce alebo ordinačné bielenie možno použiť bieliaci gél do nosičov na bielenie zubov. Tie sa predávajú s označeniami opalescence pf 10 %, opalescence pf 15 %, opalescence pf 20 %, opalescence pf 35 % podľa toho, aké množstvo karbamidu peroxidu obsahujú. Používanie týchto gélov je ale nutné konzultovať s Vaším zubným lekárom alebo dentálnou hygieničkou.


+ Viac o značke Opalescence

Už viac ako 20 rokov funguje značka Opalescence na poli bielenia zubov, pričom sa snaží o čo najbezpečnejší a najefektívnejší možný spôsob. Značka Opalescence ponúka kompletný rad produktov na bielenie zubov vyrobených na základe desaťročia vedeckého výskumu a špičkových inovácií. Zloženie Bieliace pasty a gély značky Opalescence obsahujú karbamid peroxidu, ktorý je výrazným činiteľom v obla


+ Viac o značke Opalescence