Mgr. Andrea Ivaničová
produktový garant

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

readakce Nazuby.eu

MDDr. Helena Dvořáková
odborný garant

MDDr. Helena Dvořáková

zubná lekárka,

České Budějovice

Značka

Cena, dostupnosť

0
330

Výdrž akumulátora pri čistení 2× denne

Počet kompatibilných hlavíc

Výbava, funkcie

Čím viac funkcií, tým lepšia a modernejšia kefka

  • Časovač je základnou funkciou kefky, ktorá Vás po dvoch minútach čistenia upozorní, že ste už dodržali odporúčanú dobu čistenia.
  • Senzor tlaku pomáha šetriť Vaše ďasná. Ak budete počas čistenia na kefku príliš tlačiť, tak Vás na to kefka upozorní.
  • Pomocou indikátora nabíjania si môžete ustrážiť, či je vaša kefka nabitá alebo ju musíte dobiť.
  • U najmodernejších kefiek nájdete funkciu prepojenie kefky s inteligentným telefónom pomocou bluetooth. Vďaka špeciálnej aplikácii tak budete mať plnú kontrolu nad Vašim čistením.
  • Nastavenie intenzity čistenia je funkcia vhodná pre začiatočníkov s elektrickými kefkami, aby ste si na také čistenie lepšie zvykli.

Režimy čistenia

Ďalšie príslušenstvo v balení

Počet hlavíc v balení

Napájanie

Vekové určenie

Elektrické kefky určené pre deti sú vhodné od 3 rokov veku. Elektrické kefky pre dospelých sú vhodné

Hodnotenie zákazníkov

Elektrické zubné kefky Philips Sonicare

Stále viac z Vás chce svojim zubom dopriať tú najlepšiu starostlivosť, a preto volí šetrný a zároveň precízny spôsob čistenia zubov. Elektrické zubné kefky Philips Sonicare patria dnes k najobľúbenejším sonickým kefkám. Inovatívna sonická technológia účinne odstráni zo zubov povlak, bez toho, aby poškodzovala ďasná. Aj pre deti zubári často odporúčajú vybrať sonickú zubnú kefku, preto máme tiež v ponuke elektrickú zubnú kefku Philips Sonicare For Kids. Starajte sa každý deň o Vaše zuby a ďasná a používajte na čistenie zubov elektrické kefky Philips Sonicare.


+ Viac o kategórii

Stále viac z Vás chce svojim zubom dopriať tú najlepšiu starostlivosť, a preto volí šetrný a zároveň precízny spôsob čistenia zubov. Elektrické zubné kefky Philips Sonicare patria dnes k najobľúbenejším sonickým kefkám. Inovatívna sonická technológia účinne odstráni zo zubov povlak, bez toho, aby poškodzovala ďasná. Aj pre deti zubári často odporúčajú vybrať sonickú zubnú kefku, preto má


+ Viac o kategórii