Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu
Privítajte jar s čistými zubami

Osviežila svoju každodennú rutinu čistenia zubov… Ako to urobila?

Starostlivosť o zuby a ďasná môže byť zábavná aj osviežujúca. Poďte s nami využiť marcový Svetový deň ústneho zdravia a urobiť z každodennej rutiny zábavu – pre vás aj celú rodinu.

Čo ste si na úvodnom obrázku všimli ako prvé? Presne tak – i keď pani Nazubákovej chýba jeden predný zub a obočie, zub ste si všimli hneď na prvýkrát, je to tak? Nuž, krásne zuby, a tým pádom starostlivá ústna hygiena, sú na prvých priečkach medzi tým, na čo sa široké okolia zameria.

Ale nielen pre to… zdravie ústnej dutiny úzko súvisí aj s celkovým zdravím a zubný kaz si všimne tiež každý – rovnako ako tie krásne zuby, že.

Svetový deň ústneho zdravia

Svetový deň ústneho zdravia, ktorý od roku 2008 organizuje Svetová dentálna federácia, si každoročne pripomíname 20. marca. Projekt spája viac než 150 národných dentálnych asociácií a súčasťou je aj Česká stomatologická komora, ktorá založila projekt Republika bez kazu.

Najčastejšie problémy ústnej dutiny

Ako už možno sami tušíte, zubný kaz patrí medzi najčastejšie ochorenia ústnej dutiny a radí sa k najrozšírenejším problémom po celom svete. Ide o infekčné ochorenie a jeho výskyt nie je geneticky podmienený. Záleží teda iba na nás a na našej ústnej hygiene, ako k nej pristúpime.

20. marca si každoročne pripomíname Svetový deň ústneho zdravia, ktorý slúži na pripomenutie dôležitosti ústnej starostlivosti. V najrôznejších kútoch Českej republiky sa uskutočnia akcie, počas ktorých študenti (prípadne samotní odborníci) zubného lekárstva a dentálnej hygieny prezentujú svoje znalosti a zručnosti z praxe aj teórie. A my nesmieme chýbať!

„O nutnosti chodiť na dentálnu hygienu som v minulosti vôbec nevedel a dozvedel som sa o nej celkom náhodne na internete. Evidentne to bolo na poslednú chvíľu, ale našťastie nebolo neskoro! Na dentálnej hygiene mi všetko vyčistili a ukázali, ako používať všetky pomôcky na zuby. Vďaka tomu mám teraz všetky zuby v poriadku a celkovo mám pocit, že sú moje zuby čistejšie a zdravšie.

Jan, 31 let
zákazník nazuby.eu

Vneste si do kúpeľne svieži jarný vánok

Vziať do ruky zubnú kefku, naniesť zubnú pastu, vložiť do úst a čistiť – rutina, ktorú by sme ideálne úplne preskočili. Ale čo keď vám ponúkneme svieži jarný vánok pre osvieženie tohto rituálu? Na tutti frutti si u nás zo 40+ príchutí zubných pást vyberiete– a zo starostlivosti o zuby razom nebude nuda! Pripravili sme pre vás 3 originálne tipy, ako si ústnu hygienu spríjemniť.

Zázvor s citrónom – liek na chrípku?

Originálna príchuť zubnej pasty vás dojme a zaručí svieži dych. Obsahuje esenciálne oleje z badiánu, zázvoru aj citróna a poskytuje spoľahlivú ochranu proti šíreniu baktérií v ústach. Je navrhnutá tak, aby pomáhala odstraňovať zubný povlak a zároveň sa starala o zdravie vašich ďasien. Ručíme vám za to, že s ňou budete chcieť čistiť zuby nielen 2× denne.

Detská zubná pasta s príchuťou coly – mňam!

Nevšedná príchuť coly iste naláka všetky deti na čistenie zúbkov. Len si to predstavte… už žiadny rev a plač pri čistení, len ticho, zvuk kefky a rozžiarené očká. Detská zubná pasta Woom Junior Cola je určená všetkým deťom od 6 rokov a starostlivo vybrané zložky pomáhajú posilniť zubnú sklovinu. Chráni tak detské zúbky pred vznikom zubného kazu – čo viac si len priať. Osviežte tak jarným vánkom aj ústnu hygienu detí.

Tiež ste zrazu dostali úplne novú chuť oprieť sa do ústnej hygieny na 100 %? Nedivíme sa… Pridajte do svojho každodenného rituálu trochu jarného osvieženia a nechajte zábavný prístup rozjasniť váš úsmev. Správna starostlivosť o zuby stojí za to, tak ju neodkladajte na zajtra.