Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Najkrajšie radosti do kúpeľne

Rozlúčte sa s nudnou kúpeľnou, prichádza šťavnatá zmena. Predstavujeme vám päť najkrajších kúskov, ktoré vás aj vašu kúpeľňu rozžiaria každé ráno aj večer.

Žiarivejší úsmev? Skúste kombináciu od My White Secret
Žiarivejší úsmev? Skúste kombináciu od My White Secret

Konečne! Prichádza elegantná ústna sprcha

U ústnych spŕch samozrejme nejde (len) o vzhľad. Pomáhajú nám s dočistením medzizubných priestorov, masírovaním ďasien, čistením koruniek alebo zámočkov strojčeka. Súčasne môžu byť veľmi nápomocné pri začínajúcej parodontitíde.

Pamätajte, že ústne sprchy nikdy nemôžu úplne nahradiť správne čistenie medzizubnými kefkami, ale aj tak je to príjemný doplnok pravidelnej starostlivosti o ústnu dutinu.

Novinku od Oclean zoženiete v ružovej aj mint farbe – jedna krajšia ako druhá! Vydrží nabitá až 30 dní a vďaka 200ml nádržke sa s ňou veľmi dobre manipuluje.

Kúzla pre krajší odtieň zubov

Naozajstné bielenie zubov vám zariadi len dentálny odborník na ordinačnom bielení. Všetky ďalšie metódy slúžia na ľahšie udržovanie pekného odtieňa zubov alebo na odstránenie povrchových škvŕn. Aj to ale stačí na to, aby vaše zuby pôsobili oveľa čistejším a svetlejším dojmom. .

Ak chcete zubom dopriať extra starostlivosť, odporúčame My White Secret sadu zubných pást. Denná pasta vytvorí na zuboch ochrannú vrstvu, nočná pasta pracuje na odstránení povrchových škvŕn. Dohromady robia kúzla!

Oh, yes – Oclean

Kefky Oclean patria medzi vaše najobľúbenejšie – a aby nie! Už od najlacnejších modelov sa dočkáte aspoň 2 režimov čistenia a veľkej výdrže batérie. Poteší vás aj prívetivá cena náhradných hlavíc. Kefky navyše krásne vyzerajú.

Tento ružový krásavec nie je žiadnou výnimkou: šetrná sonická technológia, 60 dní výdrž baterky, 5 režimov čistenia. Na farebnom displeji sa hneď po vyčistení zubov dozviete, či ste niektoré miesta nezanedbali – a môžete ich tak doladiť. Dokonalý asistent perfektne čistých zubov!

Pripomeňte si to ráno aj večer

Poznáte vôbec niekoho, kto nie je v strese a stíha všetko, čo potrebuje? A teraz nemyslíme na Instagrame, ale v reálnom svete. My totiž nie. A pre všetkých z nás, ktorí sú neustále v jednom kole, máme jediný odkaz: STRESS OFF!

Verte, že naštartovať deň so sviežou mätovo-grapfruitovou pastou z vás stres strasie. 🙂 Náš tip: taká vtipná pasta poteší každého nestíhača vo vašom okolí.

(Zase) tehotná?

Paštéty, plesňové syry, víno, lieky, káva, voda s aloe vera… Tehotenstvo prináša mnoho zmien, hovorí sa. Ale nikto vám nepovie, že v tak širokom rozmedzí: od tela, cez jedálniček, po výbavu do kúpeľne.

Aby ženy v očakávaní nelúskali zloženie dokonca aj u zubných pást, prichádza česká značka Roots s bezpečnou a navyše decentne poňatou tehotenskou výbavou. P.S.: Ideálne aj ako darček!

 

Hana Všetečková
autorka článku

Hana Všetečková

redakcia Nazuby.eu

200+ ľudí prikúpilo

200+ ľudí prikúpilo

My White Secret zubná pasta 2 × 50 ml

Cena: 7,8 €

Ukázať