Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Porovnali sme pre vás magnetické kefky Oral-B iO

  • 2. septembra 2021

Magnetické kefky iO sme vám predstavili na konci roka 2020. Unikátna nová magnetická technológia, ktorá poskytuje šetrnejšie čistenie, tichá prevádzka a vďaka tomu aj väčší komfort pri používaní, si veľa z vás získala. Dnes už v tomto rade máme tri kefky – Series 7N, Series 8N a Series 9N. Ako sa od seba vlastne líšia a ktorá bude ta pravá pre vás?

Oral-B iO

Oral-B iO

Oral-B iO Series 7N

Oral-B iO Series 7N je prakticky základný model. Ako jediná má čiernobiely interaktívny displej a má najmenší počet čistiacich režimov, teda 5. Aj s tými ale zvládnete každodenné čistenie, odstraňovanie škvŕn, starostlivosť o citlivé zuby, starostlivosť o ďasná a intenzívne čistenie. V balení u nej nájdete cestovné puzdro, úložný priestor pre hlavice a magnetickú nabíjačku. Ako jediná je táto kefka dostupná vo výhodnom dvojbalení.

Oral-B iO Series 8N

Model s označením Series 8Nmá farebný interaktívny displej. Zároveň u kefky nájdete o jeden čistiaci režim navyše – Super Sensitive, ktorý je za použitia jemné hlavice vhodný pre naozaj citlivé zuby. Rovnako ako pri modeli 7N u nej v balení nájdete cestovné puzdro, priestor pre hlavice a magnetickú nabíjačku.

Oral-B iO Series 9N

Najnovší prírastok do rodiny kefiek iO – model Series 9N – má tiež farebný interaktívny displej a čistiacich režimov už má 7. Oproti základnému modelu má teda rovnako ako model 8N navyše režim Super Sensitive a niektoré z vás poteší aj režim pre čistenie jazyka. Ako jediná ma kefka má v balení nabíjacie cestovné puzdro. Ostatné príslušenstvo je rovnaké.

Ktorú vybrať?

Všetky kefky iO môžete prepojiť s aplikáciou v smartfóne. Senzor tlaku je tiež u všetkých rovnaký – červeným svetielkom signalizuje prílišný tlak, zelená farba znamená, že tlačíte na zuby tak akurát. Modely iO disponujú kvalitnými batériami, vďaka ktorým dosiahnete plného nabitia kefky už za tri hodiny. Rozdiel v cene medzi modelmi 7N a 8N nie je nijako veľký – rozhodujúca je preto pri nákupe zvyčajne farba kefky alebo už spomínané dvojbalenie, ktoré je dostupné len pri modeli 7N. Trochu väčší cenový skok vás potom čaká, ak sa rozhodujete medzi modelmi 8N a 9N, ale za nabíjacie puzdro si väčšina užívateľov rada priplatí. Ak ho nevyužijete, potom vám iste skvelú službu urobí práve model 8N.


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu

1 400+ ľudí prikúpilo

1 400+ ľudí prikúpilo

Oral-B iO Series 7 White Alabaster magnetická kefka

Cena: 179,91 €

Ukázať