Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Aké sú rozdiely medzi magnetickými kefkami Oral-B iO

  • 23. augusta 2022

Kefky s magnetickou technológiou Oral-B iO už z našich videí poznáte. Tento rad kefiek Oral-B sa stále rozširuje a aby ste nestratili prehľad, vysvetlíme vám rozdiely medzi jednotlivými modelmi.

Oral-B iO
Oral-B iO

Všetky kefky Oral-B iO používajú rovnakú magnetickou technologii, ktorá čistí pomocou mikrovibrácií doplnených o oscilácie. Je dostatočne šetrná a tiež príjemne tichá. Najdôležitejšou funkciou, ktorú potrebuje takmer každý, je senzor tlaku. Tým disponujú aj všetky modely. Červeným svetlom vás upozorní na prílišný tlak, bielym na malý a zeleným na ten, ktorý by ste správne mali používať. Ku všetkým sú kompatibilné štyri typy hlavíc iO – teda Ultimate Clean so stredne mäkkými vláknami, Gentle Care s veľmi jemnými vláknami, Radiant White na odstránenie povrchového zafarbenia a Specialised Clean na čistenie implantátov alebo strojčeka.

Oral-B iO Series 3

Najnižší rad magnetických kefiek Oral-B iO ponúka tri režimy čistenia a vizuálny senzor tlaku, vďaka ktorému dosiahnete najlepšie výsledky čistenia. Kefka je plne nabitá za 16 hodín a vydrží 10 až 14 dní prevádzky na jedno nabitie v závislosti na zvolenom čistiacom režime.

Oral-B iO Series 4

Základný model radu Oral-B iO ponúka štyri režimy čistenia. Kvôli absencii displeja na tele kefky vidíte zvolený režim až pri prepojení kefky s aplikáciou v telefóne. Samozrejmosťou pri modelovom rade iO je vizuálny senzor tlaku, vďaka ktorému dosiahnete najlepšie výsledky čistenia. Kefka je plne nabitá za 16 hodín a vydrží až 10 - 14 dní prevádzky na jedno nabitie.

Oral-B iO Series 5

Oral-B iO Series 5 disponuje piatimi režimami čistenia. Zvolený režim zobrazujú LED ikonky na tele kefky. Kefka je opäť vybavená vizuálnym senzorom tlaku, aby ste pri čistení vyvíjali správny tlak. Pokiaľ kefku prepojíte s aplikáciou v telefóne, získate nové možnosti, ako sledovať svoju zubnú hygienu. Kefka je plne nabitá za 16 hodín a vydrží až 10 - 14 dní prevádzky na jedno nabitie.

Oral-B iO Series 6

Oral-B iO Series 6 už je pokročilejší vďaka interaktívnemu OLED displeju, na ktorom si zvolíte jeden z piatich režimov alebo zmeníte nastavenie kefky. Kefka je plne nabitá za 16 hodín a vydrží až 10 - 14 dní prevádzky na jedno nabitie. Má vstavaný gyroskop, ktorý v aplikácii v telefóne rozdelí chrup do 6 zón a zobrazí, či ste si správne čistili všetky plochy.

Oral-B iO Series 7

Zase o niečo pokročilejší model ako iO 6. Na magnetickom stojane sa nabije už za 3 hodiny. Interaktívny displej opäť umožní výber z piatich režimov čistenia, zmenu nastavenia alebo upozorní na potrebu výmeny hlavice za novú. Má vstavaný gyroskop, ktorý v aplikácii v telefóne rozdelí chrup do 6 zón a zobrazí, či ste si správne čistili všetky plochy.

Oral-B iO Series 8

Model so šiestimi čistiacimi režimami a rýchlym nabíjaním za tri hodiny na magnetickom stojane. Má vstavaný gyroskop, ktorý v aplikácii v telefóne rozdelí chrup do 6 zón a zobrazí, či ste si správne čistili všetky plochy. Interaktívny farebný displej slúži na výber režimov, nastavenie kefky a upozorní na potrebu výmeny hlavice.

Oral-B iO Series 9

Model so siedmimi režimami čistenia. Na farebnom interaktívnom displeji si zvolíte režim alebo zmeníte nastavenie kefky. Na magnetickom nabíjacom stojane je kefka nabitá už za 3 hodiny. Má vstavaný gyroskop, ktorý v aplikácii v telefóne rozdelí chrup do 16 zón a zobrazí, či ste si správne čistili všetky plochy.

Oral-B iO Series 10

Najpokročilejší model Oral-B iO. Sedem režimov čistenia pre vaše individuálne potreby, vizuálny senzor tlaku a možnosť prepojenia s aplikáciou v telefóne. Oproti predchádzajúcemu radu má tento model špeciálnu smart nabíjačku iO Sense, kde môžete sledovať priebeh čistenia v reálnom čase a zlepšiť tak svoju techniku čistenia. Kefka má vstavaný gyroskop, ktorý v aplikácii v telefóne rozdelí chrup do 16 zón a zobrazí, či ste si správne čistili všetky plochy.


Monika Michalová
autorka článku

Monika Michalová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu