Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Elmex gelée

Elmex gelée je zubný gél určený na starostlivosť o zubnú sklovinu, či už k prevencii zubného kazu alebo na ošetrenie citlivých zubov a obnažených zubných krčkov. Elmex gél remineralizuje poškodenú zubnú sklovinu, ktorú dlhodobo posilňuje a chráni pred zubným kazom.

U dospelých osôb s citlivými zubami alebo obnaženými krčkami sa odporúča používať Elmex gelée raz týždenne. Na zuby sa aplikuje jemným roztieraním po dobu dvoch minút. Ústa by ste po použití nemali vyplachovať, ale stačí len vypľuť prebytočné množstvo gélu. Ak máte extrémne citlivé zuby, používajte rovnakým spôsobom Elmex gelée 2-3x týždenne.

Deti do 6 rokov by zubný gél Elmex nemali používať vôbec kvôli riziku prehltnutia. K prevencii zubného kazu sa Elmex gelée odporúča až pre deti od 6 rokov z dôvodu vysokého obsahu fluoridov. U detí vo veku 6 až 8 rokov sa Elmex gelée rozotiera po dobu dvoch minút rovnako ako u dospelých, ale dôležité je, aby na používanie dohliadal rodič. Približne dve minúty po aplikácii Elmex gelée sa odporúča jemne detské ústa vypláchnuť.

Zubný gél Elmex gelée možno zakúpiť len v lekárňach.