KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

900+ ľudí prikúpilo

900+ ľudí prikúpilo

Ecodenta Anti Coffee & Tobacco bieliaca zubná pasta 100 ml

Cena: 5,25 €

Viac balení od 4,99 €

Ukázať

Pasty s ovocnou príchuťou? Čo hovoríme na tie najnovšie

V priebehu posledného roka sme rozšírili sortiment o niekoľko značiek. Najmä medzi zubnými pastami sa k nám dostali naozaj zaujímavé príchute. Čo sa nám na nich páči a prečo by sme ich znovu kúpili?

Ovocné zubné pasty
Ovocné zubné pasty

Natura Siberica Frosty Berries

Ovocné príchute znamenajú vždy pozdvihnutie. Spomíname na svoje detské roky a používanie Perličky. Natura Siberica s príchuťou Frosty Berries je jemná, má naozaj ovocnú príchuť a je príjemnou zmenou medzi klasickými sviežimi pastami. Bohužiaľ neobsahuje fluoridy, ktoré by sme pri dlhodobom používaní uvítali.

Curaprox Be You

Značka Curaprox prišla v edícii Be You hneď s 6 zaujímavými príchuťami. A to by sme neboli my, aby sme ich nevyskúšali. Ako najzaujímavejšie hodnotíme naozaj sladkú príchuť broskýň a marhúľ oranžovej varianty a morušovú príchuť modrej pasty. Príchuť ginu s tonikom je pomerne horká, rovnako ako príchuť grepu a bergamotu. Melónová je sladká a milovníci melónu si ju určite obľúbi. Jablko a aloe je jemná príchuť, ale nijako medzi tými ostatnými nevynikne. Všetky pasty majú gélovú konzistenciu a obsahujú malé farebné mikroperličky, ktoré sa pri čistení rozpúšťajú.

Zázvorová a jahodová The Humble

Príchuť zázvoru nie je u pasty zrovna obvyklá. Išlo teda o príchuť, ktorú sme chceli vyskúšať všetci. Príchuť je jemne osviežujúca, ale pasta rozhodne nepáli. Je príjemná najmä pre ranné čistenie zubov, pretože po sebe v ústach nezanecháva pachuť. Podobne je na tom aj príchuť Strawberry Mint. Očakávali sme, že bude najbližšie obľúbené detské Perličce, ale až toľko nás nenadchla. Chuť jahôd nie je príliš výrazná, takže nám medzi ostatnými pastami do budúcnosti splynie.

Prírodná zubná pasta Ecodenta

Testovanie prírodných zubných pást je tiež zaujímavé. Najmä s ohľadom na výsledky. Kvôli osviežujúci príchuti bergamotu a bieliacim účinkom sme siahli po paste Anti Coffee & Tobacco. A výsledkom sme boli milo prekvapení. Príchuť je príjemná, nie je tak osviežujúci, ale v kombinácii s gélovou konzistenciou nás baví. Čo sa týka škvŕn na zuboch, s tými, čo sa utvorí počas dňa, si poradí. Ako prírodné náhradu iných bieliacich pást ju berieme všetkými desiatimi.

Schmidt’s Coconut & Lime

Poslednou testovanou je prírodná zubná pasta Schmidt's Coconut & Lime. Aj keď chutí viac po limetke než po kokosu, tak konzistencia je jednoducho skvelá. Keďže pasta neobsahuje fluoridy a jej príchuť je príjemná, tak je pre nás topkou hlavne pri čistení zubov počas dňa (ak to teda robíte) :-).


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu