Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

TePe je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorej cieľom je zabezpečiť zákazníkovi vysoko kvalitnú dentálnu hygienu so špeciálnym zameraním na medzizubné čistenie. Víziou spoločnosti, ktorej história siaha až k roku 1965, je pomôcť ľuďom udržať si po celý život vlastné zuby.

Prečo práve TePe?

Zubné kefky TePe (Medium, Soft, X-soft, Graphic, Supreme) zaručujú odolnosť a sú vyvinuté na efektívne odstránenie povlaku vzhľadom na zdravé ďasná. Široká škála trojuholníkových hlavíc, typov vlákien a najrôznejšie motívy rukovätí uľahčí každodennú ústnu hygienu deťom i dospelým.

TePe ponúka aj medzizubné kefky (Original, Extra soft, Angle, Proximal) navrhnuté v spolupráci s dentálnymi hygienistami, jednoduchý dizajn uľahčuje ich každodenné použitie. Medzizubné kefky majú niekoľko dĺžok rukovätí a typov vlákien a sú vyrábané so štíhlou hlavou zahnutou do pravého uhla. Drôtik uprostred je potiahnutý plastom, aby bolo zaručené čo najšetrnejšie čistenie. Veľkou výhodou medzizubných kefiek je ich farebné rozlíšenie podľa jednotlivých veľkostí (0 - 7). Každý si tak dobre zapamätá, ktorá je tá pravá.

Veľkej obľube sa teší aj jednozväzková kefka Tepe Compact Tuft. Jedná sa o špeciálne zošikmenú zubnú kefku s kompaktným trsom krátkych a extra mäkkých vlákien na dôkladné čistenie ťažko dostupných miest vo Vašich ústach.


Keď nechcete siahnuť vedľa