Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

Objednajte aj z nášho druhého e-shopu Holime.eu za jedno poštovné. Ako to urobiť?

KošíkLen 54,9 €
do dopravy
zadarmo
Menu

Vyhrajte balíček pre krajší úsmev a svieži dych! SÚŤAŽ SKONČILA!

Väčšina z nás robí každý deň niečo pre to, aby sme dosiahli zdravších zubov a sviežeho dychu. Aby ste mohli vyskúšať aj produkty, ktoré ešte nepoznáte, pripravili sme pre Vás súťaž. Chceli by ste vyskúšať obľúbené bieliace pasty, žuvačky s xylitolom alebo snáď spoznať výsledky používaní škrabky na jazyk? Tak sa zapojte do našej súťaže a vyhrajte jeden z troch balíčkov v hodnote 57 €. Ako môžete vyhrať a čo všetko sme do balíčku pripravili?

Súťaž
Súťaž

Starať sa o Vaše zuby a dávať Vám dôvod k úsmevu sú naše dve najdôležitejšie úlohy, a preto sme pre Vás pripravili prvú tohtoročnú súťaž. V tej budete hrať o tri balíčky pre zdravšie zuby v celkovej hodnote 170 €. Poďte si s nami urobiť radosť uprostred zimy.

O čo sa hraje?

Do výherných balíčkov sme pre Vás vybrali najobľúbenejšie produkty, ktoré sme doplnili o tie, ktoré rozhodne stoja za to vyskúšať. Preto sme zaradili kefky Curaprox, bieliace zubné pasty Yotuel a Opalescence a ústnu vodu Listerinu Zero. Ku sviežemu dychu Vám pomôžu žuvačky a pastilky Miradent Xylitol. A nezabudli sme ani na medzizubné priestory s GUM Soft Picks Regular a čistenie jazyka so škrabkami na jazyk Curaprox.

Ako sa zapojím do súťaže?

Stačí si tipnúť, koľko litrov ústnych vôd sme poslali medzi našich zákazníkov počas celého roka 2017. Výherné balíčky potom rozdelíme medzi tri najbližšie tipy.

Svoje tipy píšte do komentárov pod týmto článkom. A nezabudnite zadať svoj email, aby sme Vás mohli v prípade, že bude Váš tip patriť medzi najbližšie, kontaktovať :-) Súťažiť môžete až do nedele 18.2. 2018.

Veľa šťastia!

Úplné podmienky súťaže nájdete tu.

Edit 19.2. 2018: SÚŤAŽ SKONČILA! VÍŤAZE BUDEME V NAJBLIŽŠEJ DOBE KONTAKTOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM EMAILU. 


Mgr. Andrea Ivaničová
autor článku

Mgr. Andrea Ivaničová

odborníčka na dentálne produkty,

redakcia Nazuby.eu